آوخ: اگر بازیکنان من را نمی گرفتند اخراج می شدم، فقط مقابل سپاهان نمایش بدی داشتیم

به گزارش موسیقی با امیر، مهاجم تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: بعد از زدن گل دوم اگر بازیکنان تیم من را نمی گرفتند اخراج می شدم.

آوخ: اگر بازیکنان من را نمی گرفتند اخراج می شدم، فقط مقابل سپاهان نمایش بدی داشتیم

مهرداد آوخ در گفت وگو با خبرنگار ورزشی موسیقی با امیر، درباره پیروزی تیمش مقابل فولاد گفت: این یک برد دراماتیک بود و ما در دقایق تلف شده دو گل زدیم تا برنده از زمین بیرون بیاییم. واقعاً نیاز مبرمی به پیروزی در این بازی داشتیم و روی یک اشتباه گل اول را خوردیم که کارمان سخت شد. با این حال تا آخرین لحظه ناامید نبودیم و خدا را شکر می کنم که به یک برد دراماتیک دست پیدا کردیم.

وی ادامه داد: در دقیقه 88 بود که به اسکوربورد نگاه کردم و از خدا کمک خواستم. اینکه در دقایق تلف شده دو گل زدیم واقعاً حس عجیبی داشت و من وقتی به رختکن رفتم به مدیرعامل باشگاه گفتم که در پایان بازی یاد مسابقه معروف ایران و استرالیا افتادم.

آوخ که در این بازی گل برتری مس رفسنجان را به ثمر رساند، در این مورد گفت: خیلی خوشحالم که برای تیمم گل زدم. بعد از گل می خواستم پیراهنم را در بیاورم که اگر این کار را انجام می دادم، اخراج می شدم. خوشبختانه چند ثانیه بعد از گل بازیکنان من را گرفتند و به زمین افتادم. واقعاً شانس آوردم که اخراج نشدم! من این گل را به کارگران کارخانه مس و مردم خوب رفسنجان تقدیم می کنم.

مهاجم تیم فوتبال مس رفسنجان در پایان صحبت هایش شرح داد: ما در چند بازی نتیجه نگرفتیم، ولی فقط مقابل سپاهان نمایش بدی داشتیم. مطمئناً تلاش می کنیم تا در بازی های باقیمانده خوب امتیاز بگیریم و در نهایت یک جایگاه مناسب را به دست بیاوریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آوخ: اگر بازیکنان من را نمی گرفتند اخراج می شدم، فقط مقابل سپاهان نمایش بدی داشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آوخ: اگر بازیکنان من را نمی گرفتند اخراج می شدم، فقط مقابل سپاهان نمایش بدی داشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید