بهره برداری از 52 کیلومتر پروژه روکش آسفالت در استان اردبیل

به گزارش موسیقی با امیر، مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: همزمان با هفته دولت بیش از 52 کیلومتر پروژه روکش آسفالت در سراسر استان به بهره برداری رسید.

بهره برداری از 52 کیلومتر پروژه روکش آسفالت در استان اردبیل

کلیم اله وثوقی گفت: در هفته دولت بیش از 50 پروژه در حوزه راهداری با اعتبار بالغ بر 365 میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل در مراسم افتتاح روکش آسفالت پروژه راه روستایی شویر شهرستان کوثر با اشاره به اینکه 6 کیلومتر از روکش آسفالت محور اصلی پارس آباد -بیله سوار با 5 میلیارد و 640 میلیون تومان اعتبار در هفته دولت به بهره برداری رسیده است گفت: در این ایام 13 هزار متر مربع از پروژه روکش آسفالت جاده میانگذر شهرستان اصلاندوز با 6 میلیارد تومان هزینه و بعلاوه بهسازی و آسفالت راه های روستایی کچی قشلاقی، قهرمانلو و قنبرلوی وسطی بطول4/5 کیلومتر با اعتبار 9 میلیارد تومان به بره برداری رسید.

وثوقی در این مدت افتتاح 2/5 کیلومتر از قطعه اول پروژه تعریض، بهسازی و آسفالت محور عربلو-حاج عوض را با 140 میلیارد ریال اعتبار از دیگر پروژه های مهم این شهرستان مطرح نمود و گفت: همزمان با این طرح ها، بهسازی و آسفالت راه روستایی هزار کندی، حاج رحیم و حاج حسن نیز بطول 3/5 کیلومتر و با 70 میلیارد ریال هزینه کرد تقدیم مردم شریف و پرتلاش منطقه در شهرستان پارس آباد شد.

او به افتتاح یک کیلومتر از پروژه روکش آسفالت راه روستایی مزرعه خلف-آلوچ با یک میلیارد و 400 میلیون تومان اعتبار در شهرستان مشگین شهر اشاره نمود و گفت: 4 ونیم کیلومتر از پروژه بهسازی و آسفالت راه روستایی گل چشمه با 7 میلیارد تومان هزینه در این شهرستان به بهره برداری رسیده است.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل تعریض و حذف نقاط پرحادثه پیچ قصابه را از دیگر طرح های مهم افتتاحی این شهرستان در هفته دولت برشمرد و گفت: طول این پروژه 500 متر است که برای اتمام آن 4 میلیارد تومان هزینه شده تا مردم و مسافران با ایمنی بیشتر در جهت تردد نمایند.

وثوقی در ایام هفته دولت بهسازی و روکش آسفالت 708 کیلومتر از محور انجیرلو-بیله سوار را با اعتبار 234 میلیارد ریال یادآور شد و گفت: همزمان با هفته دولت 2 کیلومتر از آسفالت راه روستایی توسانلو نیز با 36 میلیارد ریال اعتبار در شهرستان گرمی تقدیم مردم منطقه شد.

او با اشاره به اینکه 4 کیلومتر از عملیات لکه گیری و روکش آسفالت محور گرمی -انگوت نیز در هفته دولت به بهره برداری رسیده و زیر بار ترافیک رفته گفت: لکه گیری و روکش آسفالت 7 کیلومتر از راه های اصلی و 95 هزار متر از راه های روستایی شهرستان نیر با اعتبار 160 میلیارد ریال از دیگر پروژه های افتتاح شده راهداری استان اردبیل در هفته دولت بود.

موسیقی با امیر اردبیل اردبیل

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بهره برداری از 52 کیلومتر پروژه روکش آسفالت در استان اردبیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره برداری از 52 کیلومتر پروژه روکش آسفالت در استان اردبیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید