تشریح شرایط ورودی های شهر دهدشت

به گزارش موسیقی با امیر، مدیر کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد آخرین شرایط 4 ورودی شهر دهدشت را تشریح کرد.

تشریح شرایط ورودی های شهر دهدشت

به گزارش از، پژمان نیک اقبالی مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از طرح ساماندهی ورودی دهدشت ـ طولیان به اهمیت ساماندهی ورودی های شهر دهدشت اشاره کرد و گفت: ساماندهی ورودی های شهر دهدشت از خواسته های اساسی و نیاز مهم مردم این شهر است.

پژمان نیک اقبالی اضافه نمود: عملیات اجرایی این طرح به طول 5 کیلومتر با پیمانکار جدید عقد قرارداد شده و 103 میلیارد ریال نیاز اعتبار قرارداد است.

او با بیان این که هزار و 700 متر از این جهت در سال های گذشته آسفالت شده است ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی های اجرا شده و قول پیمانکار در هفته های آینده در این مرحله 3 کیلومتر از جهت آسفالت می شود و با اجرای این طرح بار ترافیکی زیاد و خطراتی که در این جهت است کاهش می یابد.

نیک اقبالی اضافه نمود: بعد از عملیات آسفالت جهت، کار ساخت و تکمیل دو دهانه پل در جهت نیز آغاز خواهد شد که در صورت تامین و تخصیص اعتبار مورد نظر، تلاش می شود تا هفته دولت امسال این طرح تکمیل و زیر بار ترافیک رود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان به دیگر ورودی های شهر دهدشت هم اشاره کرد و گفت: بنا داریم امسال بصورت ویژه ورودی های شهر دهدشت را در برنامه کار قرار دهیم و برای ورودی دهدشت ـ چرام 60 میلیارد ریال در دو شهرستان کهگیلویه و چرام به این موضوع اختصاص داده شده است.

نیک اقبالی از اختصاص 20 میلیارد ریال برای تکمیل ورودی دهدشت ـ سوق خبر داد و گفت: برای ساماندهی این ورودی، هم تا کنون 10 میلیارد ریال اعتبار اختصاص داده شد.

او ورودی دهدشت - بهبهان را یکی از ورودی های مهم شهرستان کهگیلویه مطرح نمود و اضافه نمود: با تکمیل جاده ملی پاتاوه - دهدشت، ساماندهی ورودی دهدشت از سمت بهبهان نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است که کار ساماندهی و 4 خطه کردن این جهت هم در دستور کار است و بزودی پیمانکار برای ساخت باند دوم این محور انتخاب و عملیات اجرایی آغاز می شود.

عزیز فیلی معاون عمرانی استاندار هم در بازدید از طرح ساماندهی ورودی دهدشت طولیان با بیان اینکه این طرح سال ها نیمه کاره رها شده بود گفت: ساماندهی این جهت از ورودی شهر دهدشت تا سه راهی طولیان تا دو ماه آینده تکمیل و تحویل می شود.

علیرضا اتابک فرماندار شهرستان کهگیلویه هم به اهمیت اجرای این طرح اشاره کرد و گفت: جهت ورودی دهدشت از سمت طولیان سالانه شاهد تصادفات زیادی بود که با اجرای این طرح شاهد کاهش چشمگیر تصادفات و تسهیل در رفت و آماد مردم خواهیم بود.

ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تشریح شرایط ورودی های شهر دهدشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشریح شرایط ورودی های شهر دهدشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید