خسارت بوش بسیار بیشتر از ترامپ بود

به گزارش موسیقی با امیر، کارگردان سرشناس هالیوود می گوید که از نظر او بوش بدترین رئیس جمهوری است که آمریکا در تاریخ داشته است.

خسارت بوش بسیار بیشتر از ترامپ بود

به گزارش گروه سیاسی موسیقی با امیر، الیور استون، کارگردان سرشناس و سازنده فیلم هایی نظیر جوخه، جان اف کندی و وال استریت، و برنده 4 جایزه اسکار، اخیرا در مصاحبه با بی بی سی در خصوص تجربه جنگ ویتنام و این که به نظرش چه کسی بدترین رئیس جمهوری آمریکا بوده صحبت کرد.

الیور در اوایل مصاحبه می گوید که با جورج دبلیو بوش، در دانشگاه ییل هم دانشگاهی بود.

او می گوید که بوش به نظر من بدترین رئیس جمهوری است که آمریکا در تاریخ داشته است. آسیبی که او زد تا اینجا از کارهای ترامپ بسیار بدتر بوده است. بسیار بدتر. بوش جهت حرکت این کشور را عوض کرد. نظارت گسترده بر عملکرد شهروندان و جنگ های مختلف در زمان او آغاز شد.

او در سال 2008 فیلمی درباره بوش ساخت به نام دبلیو که سرگذشت او تا آغاز جنگ عراق را روایت می کرد. از الیور استون پرسیده شد که آیا ممکن است که فیلم مشابهی درباره ترامپ ساخته گردد. معلوم است که می گردد... اما باید صبر کرد تا داستانش به سرانجام برسد.

جنگیدن در ویتنام جهت زندگی الیور را تغییر داد. جنگ الهام بخش دو فیلم جوخه و متولد چهارم ژوئیه بود، اما نگاه او به قدرت را نیز عوض کرد. او می گوید دولت آمریکا به ما می گفت که داریم در جنگ پیروز می شویم... در تعداد کشته های دشمن اغراق می کرد. دروغ می گفت. به شکل گسترده دروغ می گفت. دروغ هایی واقعا بزرگ. در آن زمان متوجه نبودم که دروغ است. به مرور متوجه واقعیت وضع شدم.

برخلاف خیلی از هم نسلانش، داوطلبانه به ارتش پیوست. دلیل این تصمیمش تا حدی ناراحتی از طلاق والدینش بود. تاس ریختم و رفتم ویتنام. به سرنوشت اعتقاد داشتم. با خودم گفتم اگر برگردم حتما قضا و قدر است. تصمیم با خدا.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "خسارت بوش بسیار بیشتر از ترامپ بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خسارت بوش بسیار بیشتر از ترامپ بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید