فرایند نسبتا ثابت بستری بیماران کرونایی در اردبیل

به گزارش موسیقی با امیر، خبرنگاران/اردبیل سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در 24 ساعت گذشته 13 بیمار نو مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند.

فرایند نسبتا ثابت بستری بیماران کرونایی در اردبیل

علی محمدیان 2 بهمن در جمع موسیقی با امیر گفت: در 24 ساعت گذشته 13 بیمار تازه مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند.

وی اضافه نمود: مجموع واکسن تزریق شده در استان اردبیل در سه نوبت اول، دوم و سوم نیز یک میلیون و 892 هزار و 121 واکسن بوده است که از این تعداد 913 هزار و 347 واکسن مربوط به نوبت اول، 800 هزار و 256 واکسن مربوط به نوبت دوم و 178 هزار و 518 واکسن مربوط به نوبت سوم می باشد.

محمدیان با بیان اینکه بعلاوه 18 بیمار کرونایی نیز با بهبودی نسبی از بیمارستان های استان اردبیل مرخص شدند، توضیح داد: در حال حاضر شمار کل بیماران بستری در استان اردبیل 77 نفر است که از این تعداد 13 نفر در بخش مراقبت های ویژه ICU قرار دارند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اظهار داشت: هم اکنون شهرستان های پارس آباد و اصلاندوز در شرایط زرد و شهرستان های بیله سوار، مشگین شهر، اردبیل، نیر، گرمی، نمین، سرعین، کوثر، خلخال در شرایط آبی قرار دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فرایند نسبتا ثابت بستری بیماران کرونایی در اردبیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرایند نسبتا ثابت بستری بیماران کرونایی در اردبیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید