سرآسیایی: گل گهر با تحلیل و کارشناسی شده بازیکن گرفت، دلتنگ آغاز لیگ بودیم

به گزارش موسیقی با امیر، مجتبی سرآسیایی مربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت که بازیکنان نو این تیم براساس تحلیل و کارشناسی شده به گل گهر اضافه شدند.

سرآسیایی: گل گهر با تحلیل و کارشناسی شده بازیکن گرفت، دلتنگ آغاز لیگ بودیم

به گزارش موسیقی با امیر، مجتبی سرآسیایی در نشست خبری پیش از ملاقات تیم فوتبال گل گهر سیرجان مقابل تراکتور تبریز در هفته نخست لیگ برتر فوتبال، گفت: هفته تربیت بدنی را تبریک می گویم. واقعاً برای این فضا دلتنگ بودیم و برای آغاز لیگ برتر لحظه شماری می کردیم تا شور و هیجان را به منازل مردم ببریم. برای تمرینات پیش فصل برنامه های خوبی داشتیم و باید اول کار از باشگاه خوب گل گهر، مدیریت و هیئت مدیره آن تشکر کنم که یاری کردند برنامه های ما پیش برود. تمرینات و اردوهای خوبی را براساس تحلیلی از دو فصل گذشته گل گهر پشت سر گذاشتیم.

وی اضافه نمود: از بازیکنان گل گهر تشکر می کنیم که برنامه ریزی فشرده و مدرن را تحمل کردند. فکر کنم بیشترین روز را در پیش فصل داشته باشیم و بازیکنان فشار زیادی را تحمل کردند و قطعاً به کیفیت آنها در طول فصل یاری خواهد نمود. بازیکنان خوبی از فصول گذشته داشتیم و بر مبنای احتیاج تاکتیکی امیر قلعه نویی و تیم فنی بازیکنان خوبی اضافه شدند. این بازیکنان با تحلیل و کارشناسی آمدند و برخلاف صحبت های مطرح شده، با رقم های معقول جذب شدند. تیم خوبی از لحاظ فنی و تاکتیکی بسته شده است و آمادگی کامل برای یک فصل داریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سرآسیایی: گل گهر با تحلیل و کارشناسی شده بازیکن گرفت، دلتنگ آغاز لیگ بودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرآسیایی: گل گهر با تحلیل و کارشناسی شده بازیکن گرفت، دلتنگ آغاز لیگ بودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید