سرانه ورزش خوزستان باید رشد کند

به گزارش موسیقی با امیر، معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان گفت: سرانه ورزشی خوزستان باید رشد کند و جوابگوی توانمندی جوانان آن باشد.

سرانه ورزش خوزستان باید رشد کند

بنیامین شکوه فر در حاشیه بازدید از استادیوم ملاثانی و ویس، پروژه استادیوم شیبان، مجموعه 16هکتاری اهواز و مجموعه ورزشی انقلاب حصیرآباد اهواز گفت: باید به ظرفیت امکانات ورزشی در این استان به صورت جدی نگاه گردد و سرانه ورزشی خوزستان باید رشد کند و جوابگوی توانمندی جوانان آن باشد.

وی اعلام کرد: براساس نگاه عدالت محور دولت، کوشش می کنیم هیچ استعدادی از امکانات ورزشی بی بهره نباشد. در مورد توزیع امکانات ورزشی نیز طرح آمایش سرزمینی را برای ورزش کشور آماده کردیم. قبلا به این صورت نبود، ولی با این طرح در دولت سیزدهم و وزارت ورزش و جوانان، اولین گام مان را به سمت عدالت توزیع منابع برداشتیم.

معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدواریم با این نگاه بتوانیم به سمت افزایش و توزیع عادلانه امکانات و منابع ورزشی گام برداریم. هر جای کشور ظرفیت خاص خود را دارد که این طرح ما را موظف می نماید که با نگاه ویژه به هر استان نگاه کنیم.

وی مطرح نمود: در حوزه ورزش خوزستان نیز شرایط این استان ما را موظف می نماید با نگاه ویژه تری خوزستان را مدنظر قرار دهیم.

شکوه فر در ادامه گفت: طبیعتا در هرجایی که آسیب های اجتماعی بیشتری باشد وزارت ورزش و جوانان حضور قویتری دارد. در معاونت جوانان وزارت نیز تمام کوشش ما این است که در مقوله هایی از جمله ازدواج به سمتی حرکت کنیم که جوانان برای تشکیل خانواده ترغیب شوند و شرایط لازم هم برای آن ها فراهم گردد.

موسیقی با امیر خوزستان اهواز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "سرانه ورزش خوزستان باید رشد کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانه ورزش خوزستان باید رشد کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید