قانونی که در لیگ برتر ایران نامشخص است

به گزارش موسیقی با امیر، پس از اتفاقات و حاشیه های پیش آمده در هفته های پایانی فصل گذشته لیگ برتر و لیگ های دسته اول و دسته دوم و شائبه تبانی به خاطر تفاضل گل در لیگ های مختلف، حسن کامرانی فر سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در تاریخ 6 مهرماه اظهار داشت از فصل آینده قانون تفاضل گل از تمام لیگ های داخلی حذف می گردد و بازی رودررو ملاک مشخص جایگاه تیم ها در جدول رده بندی خواهد بود. کامرانی فر تأکید کرد این قانون به زودی به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

قانونی که در لیگ برتر ایران نامشخص است

فریبرز محمودزاده مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول چند ساعت بعد از مصاحبه سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال با رد این موضوع گفت: در بخش جدول رده بندی لیگ ها آئین نامه ها تنظیم، مصوب و به باشگاه ها ابلاغ خواهد شد. آئین نامه لیگ برتر و لیگ یک با آئین نامه لیگ های دیگر فرق دارد. فعلاً قرار بر تفاضل گل است و اگر تغییری صورت بگیرد در روزهای آینده ابلاغ خواهد شد.

بیشتر بخوانید

حذف قانون تفاضل گل از فصل آینده/ نتیجه بازی رو در رو تعیین کننده جایگاه تیم ها

محمودزاده: در جداول لیگ برتر و لیگ یک فعلاً قرار بر محاسبه تفاضل گل است/ باشگاه ها نقل وانتقالات را به دقیقه 90 موکول نکنند

در این شرایط و با گذشت حدود 20 روز از اظهارات متناقض کامرانی فر و محمودزاده، سازمان لیگ هنوز قانون جدیدی درباره نحوه تعیین جایگاه تیم ها در فصل آینده ابلاغ و منتشر نکرده و همین موضوع باعث ایجاد ابهاماتی در مورد این قانون شده است. اگر هم قانونی تعیین شده اطلاع رسانی در این باره صورت نگرفته است.

لیگ برتر در فصل بیست و یکم از امروز (سه شنبه) آغاز می گردد و لیگ دسته اول نیز از روز 24 مهرماه آغاز شده است. بهتر است برای جلوگیری از هر گونه حاشیه آن هم در همین ابتدای راه، قانون به صورت شفاف اعلام و ابلاغ گردد.

منبع: فرارو

به "قانونی که در لیگ برتر ایران نامشخص است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قانونی که در لیگ برتر ایران نامشخص است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید