قلعه نویی سپاهانی ها را ممنوع المصاحبه کرد

به گزارش موسیقی با امیر، امیر قلعه نویی از شاگردانش خواسته دیگر در خصوص بازی با پرسپولیس و هم چنین رایی که در خصوص این بازی صادر شده مصاحبه ای با رسانه ها نداشته باشند و در فضای مجازی هم در این باره صحبتی نداشته باشند.

قلعه نویی سپاهانی ها را ممنوع المصاحبه کرد

به گزارش موسیقی با امیر به نقل از ورزش سه، صحبت پیرامون این موضوع به واسطه چالش هایی که به وجود آورد موجب شد تیم سپاهان تمرکز خود را از دست دهد و در بازی با ذوب آهن دو امتیاز حساس از دست دهد. به همین خاطر برای اینکه در بازی های آینده این چالش تکرار نشود سرمربی سپاهان از شاگردانش خواسته دیگر در مورد این بازی صحبتی نکنند و نگاهشان به بازی های پیش رو باشد.

دیدار سپاهان - پرسپولیس با رای کمیته انضباطی 3-0 به سود پرسپولیس اعلام شد. البته باشگاه سپاهان در تدارک ارایه دفاعیات جدید به کمیته استیناف و تغییر رای این بازی از سوی این کمیته است. قرار است پرونده این بازی پیش از فرا رسیدن سال جدید از سوی کمیته استیناف معین و تکلیف شود.

امیر قلعه نویی در تازه ترین صحبت هایی که پیرامون این بازی داشته، گفته: درباره اتفاقات بازی مقابل پرسپولیس باید واقعیت ها را می گفتیم و این کار را هم کردیم. باشگاه رای صادر شده در این بازی را پیگیری می کند. به بازیکنان هم اعلام کردم در این خصوص حرفی نزنند. ما باید به آینده فکر و دعا کنیم هرچه زودتر ویروس کرونا ریشه کن شود.

  • اعتراض رسمی سپاهان به رأی کمیته انضباطی
منبع: همشهری آنلاین

به "قلعه نویی سپاهانی ها را ممنوع المصاحبه کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی سپاهانی ها را ممنوع المصاحبه کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید