لغو تمامی پرواز های خارجی در ژاپن به دلیل شیوع کرونای انگلیسی

به گزارش موسیقی با امیر، با گسترش شیوع ویروس کرونای انگلیسی در جهان، ژاپن تمام پرواز ها از مبدأ کشور های خارجی را لغو کرد.

لغو تمامی پرواز های خارجی در ژاپن به دلیل شیوع کرونای انگلیسی

به گزارش گروه سیاسی موسیقی با امیر، با گسترش شیوع نوع انگلیسی ویروس کرونا در جهان، دولت ژاپن اعلام کرد تمام پرواز ها با مبدأ خارجی را لغو می کند.

به نوشته پایگاه اینترنتی شبکه سی جی تی اِن، دولت ژاپن اعلام کرد از 28 دسامبر (8 دی) تا پایان ماه آینده میلادی تمامی پرواز ها از کشور های خارجی لغو می شوند.

مقامات وزارت بهداشت ژاپن روز گذشته (جمعه) اعلام کردند پنج مورد ابتلا به نوع جدید بیماری کووید-19 در این کشور به ثبت رسیده است.

هفته گذشته نیز دولت ژاپن اعلام کرده بود ورود تمامی افراد دارای ملیت خارجی را ظرف چهارده روز گذشته به بریتانیا سفر کرده بودند، ممنوع بوده و ژاپنی هایی که به این کشور سفر کرده اند نیز هنگام بازگشت به ژاپن دو هفته قرنطینه می شوند.

نیل فرگوسن عضو تیم مشاوران علمی دولت انگلیس اخیراً هشدار داد، به احتمال قریب به یقین، این نوع جدید از ویروس کرونا به بخش عمده کشور های اروپایی سرایت کرده است.

علاوه بر فرانسه، دانمارک ایسلند و چند کشور اروپایی دیگر، استرالیا و سنگاپور نیز افراد آلوده به کرونای انگلیسی را شناسایی کرده اند.

از هفته گذشته که دولت انگلیس اعلام کرد نوع جدیدی از ویروس کرونا با قدرت انتقال بالاتر را شناسایی کرده است، ده ها کشور جهان پرواز های خود به مقصد این کشور را لغو کرده اند.

مقامات دولت انگلیس ضمن تأکید بر اینکه قدرت انتقال سویه جدید ویروس کرونا 70 درصد بیشتر از نوع قبلی آن است از شهروندان درخواست کرده اند در خانه بمانند و محدودیت ها را رعایت کنند.

مت هنکاک وزیر بهداشت بریتانیا نیز ضمن اعتراف به خارج از کنترل بودن اوضاع شیوع نوع جدید ویروس کرونا گفت، ممکن است محدودیت های کرونایی تا ماه ها در این کشور باقی بمانند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "لغو تمامی پرواز های خارجی در ژاپن به دلیل شیوع کرونای انگلیسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغو تمامی پرواز های خارجی در ژاپن به دلیل شیوع کرونای انگلیسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید