لموشی: بازی هیجان انگیز اما متفاوتی با استقلال داشتیم، خستگی دلیل اشتباهات بازیکنان الدحیل بود

به گزارش موسیقی با امیر، سرمربی الدحیل قطر ملاقات برگشت تیمش مقابل استقلال را مسابقه ای هیجان انگیز اما متفاوت با ملاقات قبلی دو تیم توصیف کرد.

لموشی: بازی هیجان انگیز اما متفاوتی با استقلال داشتیم، خستگی دلیل اشتباهات بازیکنان الدحیل بود

به گزارش موسیقی با امیر، صبری لموشی پس از تساوی 2 - 2 الدحیل قطر مقابل استقلال ایران گفت: بازی هیجان انگیز دیگری را مقابل استقلال پشت سر گذاشتیم که نسبت به ملاقات قبلی متفاوت بود؛ به خصوص از لحاظ فرصت هایی که در طول بازی به دست آوردیم. استقلال با یک پنالتی پیش افتاد و ما هم با یک پنالتی به بازی برگشتیم. کارهای تاکتیکی زیادی در زمین انجام شد که همین موضوع باعث شد این مسابقه مانند ملاقات قبلی قوی نباشد.

وی با اشاره به خستگی شاگردانش گفت: هر دو تیم برای پیروزی در این مسابقه وارد استادیوم شدند و نیز کوشش کردند نبازند تا شانس صعود خود را از دست ندهند. در زمین اشتباهاتی مرتکب شدیم که با توجه به خستگی بازیکنان و بازی کردن آنها به فاصله هر سه روز، باید بگوییم اینها اشتباهاتی ساده و قابل قبول بودند. خستگی دلیل این اشتباهات بود.

سرمربی الدحیل در خصوص ملاقاتهای به جامانده تیمش مقابل الشرطه و الاهلی اعلام کرد: تیم ما دو مسابقه دیگر در پیش دارد. باید کوشش کنیم صدرنشینی خود را در این دو بازی حفظ کنیم و با استفاده از این موضوع، به مرحله حذفی رقابت ها برسیم. قطعاً کوشش می کنیم بازیکنان را پیش از ملاقات با الشرطه به شرایط فیزیکی همیشگی خود بازگردانیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لموشی: بازی هیجان انگیز اما متفاوتی با استقلال داشتیم، خستگی دلیل اشتباهات بازیکنان الدحیل بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لموشی: بازی هیجان انگیز اما متفاوتی با استقلال داشتیم، خستگی دلیل اشتباهات بازیکنان الدحیل بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید