لوید آستین به عنوان اولین رئیس سیاه پوست پنتاگون سوگند خورد

به گزارش موسیقی با امیر، لوید آستین، از ژنرال های بازنشسته ارتش آمریکا به عنوان وزیر دفاع سوگند یاد کرد و اولین رئیس سیاه پوست پنتاگون در تاریخ این کشور شد.

لوید آستین به عنوان اولین رئیس سیاه پوست پنتاگون سوگند خورد

به نقل از پایگاه خبری هیل، آستین در بیانیه ای خطاب به نیروها پس از ادای سوگند گفت: باعث افتخار من است که یک بار دیگر فرصت خدمت به من در کنار شما و خانواده هایتان داده شد. من و همسرم به خوبی از جانفشانی های شما برای امن نگاه داشتن این کشور آگاهیم. آن امنیت وظیفه اول ماست و من قول می دهم در حفظ آن به سختی شما کار کنم.

براساس بیانیه پنتاگون، آستین پس از ادای سوگند به سرعت کارش را آغاز کرد و یک گزارش اطلاعاتی گرفته و نشست هایی با معاونت وزارت دفاع آمریکا و ژنرال مارک میلی، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا داشت. او همچنین برنامه هایی برای ریاست یک نشست با موضوع کووید-19 با حضور مقام های عالی رتبه نظامی داشت.

آستین در بیانیه ای گفت: البته در حال حاضر، انجام وظیفه من همچنین به معنای کمک به کشورمان در کنترل این پاندمی است که منجر به کشته شدن بیش از 400 هزار آمریکایی شده است. شما در حال حاضر به کمک متخصصان مراقبت های بهداشتی ملت ما آمده اید. می توانید انتظار داشته باشید که این مأموریت ادامه یابد.

براساس بیانیه روز جمعه پنتاگون، آستین همچنین قصد دارد با ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو تماس تلفنی داشته و گزارش های عملیاتی درباره چین و خاورمیانه دریافت کند.

سنای آمریکا جمعه با 93 رای موافق و 2 رای مخالف، آستین را به عنوان وزیر دفاع تایید کرد تا دومین عضو کابینه جو بایدن ظرف دو روز پس از ادای سوگند او کارش را آغاز کند. آوریل هینس هم چهارشنبه به عنوان مدیر اطلاعات ملی تایید شد. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "لوید آستین به عنوان اولین رئیس سیاه پوست پنتاگون سوگند خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لوید آستین به عنوان اولین رئیس سیاه پوست پنتاگون سوگند خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید