نظرسنجی: پیشتازی بایدن از ترامپ در ویسکانسین و آریزونا

به گزارش موسیقی با امیر، بر اساس نظرسنجی های منتشر شده در روز یکشنبه، جو بایدن نامزد حزب دموکرات در ویسکانسین و آریزونا از ترامپ پیشی گرفته است.

نظرسنجی: پیشتازی بایدن از ترامپ در ویسکانسین و آریزونا

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش گروه بین الملل موسیقی با امیر به نقل از هیل، در دو نظرسنجی سی بی اس و یوگاو تعیین شد که معاون سابق رئیس جمهور، جو بایدن با کسب 51 درصد آرا در ویسکانسین و 50 درصد آرا در آریزونا در حالی از ترامپ پیش افتاده که وی به ترتیب 46 و 47 درصد آرا را در آن مناطق به دست آورده است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی موسیقی با امیر بخوانید. (کلیک کنید)

نتیجه این نظرسنجی تعیین کرد که همه گیری ویروس کرونا همچنان برای رای دهندگان مهم است، به ویژه در میان کسانی که به بایدن رأی می دهند.

اکثریت 53 درصدی رأی دهندگان احتمالی در ویسکانسین اظهار داشتند که آنها به بایدن بیش از ترامپ برای اداره بیماری همه گیر ویروس کرونا اعتماد دارند، در حالی که 34 درصد به ترامپ اعتماد دارند. همچنبن در آریزونا، نیمی از رای دهندگان اعتماد بیشتری به بایدن نشان دادند در حالی که 39 درصد گفتند ترامپ بهتر می تواند این بیماری را مدیریت کند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی موسیقی با امیر بخوانید. (کلیک کنید)

به طور کلی، به نظر می رسد که بایدن درحال جذب حمایت در میان رای دهندگان مسنتر، مردان، سفیدپوستان و غیر دانشگاهی هایی است که در سال 2016 هوادار ترامپ بودند.

همچنین نظرسنجی آریزونا نشان داد که بایدن در حال کسب اعتماد افراد 65 سال به بالاتر در این ایالت است بطوری که 46 درصد از بایدن و 52 درصد از ترامپ حمایت می نمایند. در سال 2016، نظرسنجی ها نشان داد که 55 درصد افراد 65 سال به بالا هوادار ترامپ بودند، در حالی که 42 درصد با وزیر امور خارجه سابق هیلاری کلینتون همراه بودند.

نظرسنجی های سی بی اس و یوگاو بین 13 تا 16 اکتبر انجام شد بطوری که این آمار از میان 1087 رأی دهنده ثبت نام شده در آریزونا و 1112 رأی دهنده در ویسکانسین بدست آمد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نظرسنجی: پیشتازی بایدن از ترامپ در ویسکانسین و آریزونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظرسنجی: پیشتازی بایدن از ترامپ در ویسکانسین و آریزونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید