نگاه به کرونا از بعدی دیگر در دل پلاس خبرنگاران

به گزارش موسیقی با امیر، دل پلاس اثر محمدعلی جعفری در انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.

نگاه به کرونا از بعدی دیگر در دل پلاس خبرنگاران

به گزارش گروه فرهنگی موسیقی با امیر، کتاب دل پلاس اثر محمدعلی جعفری در انتشارات شهید کاظمی منتشر شد. این اثر، داستانی از جهادگرانه هایی علیه کرونا را روایت می نماید. روایت های کتاب از زبان سوم شخص نقل می گردد. کتاب زبانی روان دارد. از سوی دیگر سوژه نگارش اثر برای مخاطب امروزی ملموس است؛ از این رو مخاطب می تواند با محتوای آن ارتباط برقرار کند.

دربخشی از کتاب می خوانیم:

بیش از یک سال است که ویروس منحوس کووید 19 درکشورمان شیوع پیداکرده و فاصله های زیادی را بین مردم کشور عزیزمان انداخته است. ویروسی که اوایل دست کم گرفته بودیمش و شاید خیلی های توجهی به آن نداشتند؛ اما کم کم و با شنیدن اخبار وحشتناک جهانی و نیز خبر هایی در خصوص دوستان و آشنایان و اقواممان که درگیر ویروس شده اند، ترس رخنه کرد در وجودمان و آرام آرام باعث شد که خیلی از مکان ها و جمع ها از هم بپاشد و فاصله بیفتد بین آدم ها و دل هایشان.

در این میان عده ای همچون دوران سخت 8 سال دفاع مدس با از خودگذشتگی و به صورت جهادی به میدان آمدن و از این فاصله ها جلوگیری کردن و با رفتار همدلانه شان، بذر محبت ها و دل گرمی را در دل هموطنان عزیزمان پاشیدند و با رفتارشان روح امید را در کشور زنده کردند همدلی ای که در تاریخ ثبت خواهد شد و ماندگار.

نویسنده در این اثر به سراغ نیرو های جهادی که در روزگار کروناویروس دل به خطر داده و وارد میدان مبارزه با این ویروس منحوس شده اند، رفته است. جهادگرانی که در عرصه های مختلفی چون: غسالی، دوخت ماسک، تهیه آبمیوه، یاری به کادر درمان و موسیقی با امیر به صورت مردمی فعالیت داشته اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نگاه به کرونا از بعدی دیگر در دل پلاس خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگاه به کرونا از بعدی دیگر در دل پلاس خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید