واکنش فدراسیون کشتی به فیلم عبدولی: او برای لیگِ 40 روزه 70 میلیون گرفت

به گزارش موسیقی با امیر، آرمان علیزاده عبدولی در لیگ برتر سال 99 با تیم بازار بزرگ ایران در رشته فرنگی قرارداد امضا کرد و ارزش قرارداد او 70 میلیون تومان بود. این مبلغ در شرایطی به این کشتی گیر پرداخت شد که بیستمین دوره لیگ برتر در یک بازه 40 روزه برگزار گشت.

واکنش فدراسیون کشتی به فیلم عبدولی: او برای لیگِ 40 روزه 70 میلیون گرفت

در پی انتشار فیلمی از آرمان علیزاده عبدولی در فضای مجازی، سازمان لیگ کشتی توضیحاتی را درباره حضور این کشتی گیر در لیگ برتر ارائه کرد.

به گزارش ایسنا، طی روزهای اخیر ویدیوئی از صحبت های آرمان علیزاده عبدولی، فرنگی کار خوزستانی که در رده های سنی نوجوانان و جوانان دارای مدال های آسیایی و جهانی است، منتشر شده که وی در آن مشغول انجام کار در زمین کشاورزی است و از بیکاری و شرایط خود و بی توجهی مسئولان گلایه می کند.

سازمان لیگ فدراسیون کشتی در واکنش به این موضوع بیان نمود: آرمان علیزاده عبدولی در لیگ برتر سال 99 با تیم بازار بزرگ ایران در رشته فرنگی قرارداد امضا کرد و ارزش قرارداد او 70 میلیون تومان بود. این مبلغ در شرایطی به این کشتی گیر پرداخت شد که بیستمین دوره لیگ برتر در یک بازه 40 روزه برگزار گشت.

بنا بر اعلام سازمان لیگ فدراسیون کشتی، علیزاده عبدولی همچنین سال های قبلی نیز با تیم های دانشگاه آزاد و سیناصنعت ایذه قراردادهای مشابهی امضا و مبالغ آن ها را به طور کامل دریافت کرده بود. همچنین، این فرنگی کار خوزستانی سال های گذشته نیز جوایز خود را بابت کسب عناوین آسیایی و جهانی از وزارت ورزش و جوانان دریافت کرده است.

منبع: عصر ایران

به "واکنش فدراسیون کشتی به فیلم عبدولی: او برای لیگِ 40 روزه 70 میلیون گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش فدراسیون کشتی به فیلم عبدولی: او برای لیگِ 40 روزه 70 میلیون گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید