پشت پرده مرگ دلخراش داور جوان در شهرکرد؛ چرا اسماعیل عابدی داور فوتبال خودکشی کرد؟

به گزارش موسیقی با امیر، از صبح امروز خبری تلخ و ناراحت کننده در رسانه های مختلف درباره خودکشی اسماعیل عابدی داور فوتبال در حال انتشار است؛ خبر درگذشتی که در واقع مربوط به دو روز پیش است و روز گذشته مراسم خاکسپاری این داور 38 ساله که البته با خانواده پرجمعیتش زندگی می نموده، در فارسانِ شهرکرد برگزار شده است.

پشت پرده مرگ دلخراش داور جوان در شهرکرد؛ چرا اسماعیل عابدی داور فوتبال خودکشی کرد؟

چرا اسماعیل عابدی داور فوتبال خودکشی کرد؟

با انتشار این خبر شایعات زیادی پیرامون علت مرگ اسماعیل عابدی داور فوتبال ایجاد شده است. یدالله جهانبازی داور همشهری و دوست اسماعیل عابدی، اما خبر هایی که مربوط به خودکشی دوست و همکارش وجود دارد، را نه تایید می نماید و نه تکذیب و در این مورد اینطور شرح می دهد: می گویند اسماعیل عابدی داور فوتبال سکته نموده است. اینکه می گویند، خودش را حل آویز نموده شاید شایعه باشد. واقعیت این است که دلیل مرگش را نمی دانیم و هر کس یک حرفی می زند. فقط خانواده اش می دانند و آن ها هم چیزی نمی گویند.

او سپس در خصوص ویژگی های اخلاقی اسماعیل عابدی گفت: ولی پسر خوبی بود؛ فعال و کار کن. از هر کسی هم بپرسید، چیزی غیر از این نمی گوید. دو سه روزه خودمان توی شوک هستیم. دیروز خاکسپاری بود. دو روز پیش فوت شده.

اختلاف اسماعیل عابدی با مسئولان هیئت فوتبال

داور بازنشسته فوتبال کشور سپس به اختلاف اسماعیل عابدی با مسئولین هیئت فوتبال استان چهار محل و بختیاری اشاره نمود و اضافه کرد: دلیل مرگش معین نیست. ما با هم تمرین می کردیم. در لیگ های پایه قضاوت می کرد و لیگ سه را هم سوت می زد. از پارسال با هیئت فوتبال کمی اختلاف پیدا کرد. گچ کار خیلی خوبی بود. اینقدر کار داشت که به داوری نمی رسید. هم داور بود و هم گچ کاری می کرد.

یدالله جهانبازی در پاسخ به این سوال که آیا دلیل مرگ یا خودکشی اسماعیل عابدی مسائل مادی و فقر بوده است، اینطور شرح داد: والا درآمدش خوب بود. مثلا اگر ساختمانی به ایشان داده می شد و شرایط اقتصادی خوبی نداشت، رد می کرد. نمی دانیم چه مسئله ای پیش آمده است. یکی می گوید خودش را حلق آویز نموده؛ یکی می گوید سکته نموده و ....

از جهانبازی در رابطه با شرایط خانوادگی اسماعیلی عابدی که در 38 سالگی هنوز پیروز به تشکیل زندگی و ازدواج نشده بود و پایان هم فرصت این کار را پیدا نکرد، پرسیدیم. داور بازنشسته فوتبال کشور در واکنش به این سوال مطرح نمود: نان آور خانواده اش بود. چهار خواهر دارد و چهار برادر، که فقط یکی از آن ها ازدواج نموده. پدرش هم از جهان رفته است. از زمانی که او را شناختم، یک شمشه و یک ماله دستش بود. کارش هم خیلی خوب بود و همه می گفتند اگر کار خوب و با کیفیت می خواهید، پیش اسماعیل بروید.

منبع: ورزش3

منبع: فرارو

به "پشت پرده مرگ دلخراش داور جوان در شهرکرد؛ چرا اسماعیل عابدی داور فوتبال خودکشی کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشت پرده مرگ دلخراش داور جوان در شهرکرد؛ چرا اسماعیل عابدی داور فوتبال خودکشی کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید