کشف 12 میلیارد لوازم خانگی قاچاق در مرکز تهران

به گزارش موسیقی با امیر، رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران از کشف 656 عدد لوازم خانگی قاچاق از انباری در مرکز تهران به ارزش 12 میلیارد ریال خبر داد.

کشف 12 میلیارد لوازم خانگی قاچاق در مرکز تهران

به گزارش موسیقی با امیر سرهنگ علی ولی پور گودرزی اظهارکرد: اوایل هفته جاری ماموران پلیس امنیت اقتصادی در رصد های اطلاعاتی دریافتند فردی مقادیر زیادی لوازم خانگی قاچاق در انبار یک مجتمع تجاری در مرکز تهران دپو کرده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ اضافه کرد: تحقیقات تکمیل شد و کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی پیروز به شناسایی محل انبار و هویت مالک آن شدند و مشخص شد که وی تعدادی لوازم خانگی قاچاق در این انبار جمع آوری کرده است.

وی با اشاره به اینکه نتیجه تحقیقات اجرا شده به مرجع قضائی منعکس شد، شرح داد: دستور دستگیری متهم و بازرسی از داخل انبار اخذ شد و روز گذشته تیمی از کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی به محل انبار اعزام شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با بیان اینکه در این رابطه یک متهم دستگیر شد، گفت: در بررسی از داخل انباری 180 دستگاه چرخ گوشت، 131 دستگاه آبمیوه گیری و 254 دستگاه زودپز فاقد بارنامه و مجوزهای گمرکی کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران با اشاره به اینکه با دستور قضائی اموال کشف شده تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران شد، گفت: ارزش ریالی کالای مکشوفه بنا به نظر کارشناسان بیش از 12میلیارد ریال برآورد شده است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس ولی پور گودرزی در سرانجام اظهارکرد: متهم در تحقیقات مقدماتی به جرم ارتکابی اقرار کرد و برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کشف 12 میلیارد لوازم خانگی قاچاق در مرکز تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 12 میلیارد لوازم خانگی قاچاق در مرکز تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید