ارزش سهام عدالت نزولی شد، ضرر 709 هزار تومانی سهامداران برگه 532 هزار تومانی در 1 روز

به گزارش موسیقی با امیر، ارزش سهام عدالت در نخستین روز معاملات هفته جاری کاهش یافت و 709 هزار تومان ضرر عاید سهامداران عدالت 532 هزار تومانی شد.

ارزش سهام عدالت نزولی شد، ضرر 709 هزار تومانی سهامداران برگه 532 هزار تومانی در 1 روز

به گزارش موسیقی با امیر به نقل از خبرگزاری تسنیم، در پی صدور دستور آزادسازی سهام عدالت، سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه با راه اندازی سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت اقدام به ارائه جزئیات دارایی واقعی سهام عدالت مشمولان به تفکیک شرکت های بورسی و ارائه تعداد و ارزش هر سهم آنها کرد.

این سامانه بار دیگر در انتها معاملات شنبه بِروزرسانی شده است و مشمولان می توانند با مراجعه به این سامانه از آخرین ارزش سهام عدالت خود که بر اساس قیمت های انتهای شنبه تهیه شده است آگاهی یابند.

بر اساس این گزارش کسانی که ارزش اولیه سهام عدالت آن ها 532 هزار تومان است در انتها معاملات روز شنبه 28 تیر ارزش سهام عدالتشان به 18 میلیون و 474 هزار و 944 تومان رسیده است.

در انتها معاملات هفته قبل ارزش سهام عدالت 532 هزار تومانی 19 میلیون و 184 هزار و 457 تومان اعلام شده بود که بر این اساس طی معاملات نخستین روز هفته 709 هزار و 513 تومان از ارزش این سهام کاسته شده است.

درحالی ارزش سهام عدالت در معاملات روز شنبه نزولی شد که طی هفته های اخیر شاهد روندی صعودی در ارزش این سهام بودیم. از زمان تخصیص سهام عدالت تا به امروز ارزش این سهام نسبت به ارزش اسمی، حدود 35 برابر شده است.

منبع: جام جم آنلاین

به "ارزش سهام عدالت نزولی شد، ضرر 709 هزار تومانی سهامداران برگه 532 هزار تومانی در 1 روز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارزش سهام عدالت نزولی شد، ضرر 709 هزار تومانی سهامداران برگه 532 هزار تومانی در 1 روز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید