اسکالونی: برنامه بازی های انتخابی آمریکای جنوبی وحشتناک است، جام جهانی؟ فعلاً درگیر مسائل خانوادگی هستم

به گزارش موسیقی با امیر، سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین از تقویم بازی های این تیم در مرحله انتخابی جام جهانی 2022 قطر ابراز نارضایتی کرد.

اسکالونی: برنامه بازی های انتخابی آمریکای جنوبی وحشتناک است، جام جهانی؟ فعلاً درگیر مسائل خانوادگی هستم

به گزارش موسیقی با امیر، لیونل اسکالونی سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین پس از پیروزی یک بر صفر تیمش در بازی خانگی بامداد امروز (جمعه) در دور دوازدهم بازی های انتخابی جام جهانی 2022 در آمریکای جنوبی که سومین بازی این تیم در این رقابت ها طی یک هفته گذشته بود به موسیقی با امیر گفت: راستش توضیح اینکه چرا در چنین مدت کوتاهی باید سه بازی در آمریکای جنوبی برگزار شود، برایم سخت است. با این حال ما به کارمان ادامه می دهیم. چیزی که در نهایت همه ما از این بازی می خواستیم این بود که کمی به جام جهانی نزدیک تر شویم. انجام سه بازی (انتخابی جام جهانی) در آمریکای جنوبی در چنین مدت کوتاهی وحشتناک و واقعاً طاقت فرساست.

اسکالونی درباره شیوه بازی پرو در نیمه دوم مسابقه گفت، گفت: ما از نتیجه بازی خیلی راضی نیستیم، اما پرو هم عملکرد خوبی را ارائه کرد ضمن اینکه بازی های انتخابی جام جهانی در کل بازی های سختی هستند. پرو بازی خودش را انجام داد و ما هم می دانستیم که چه کاری باید انجام دهیم. اگر ضربه پنالتی شان (ضربه ای که در دقیقه 65 از طریق یوتون به هدر رفت) نبود آنها یک بار هم به دروازه ما نمی رسیدند. با این حال من فکر می کنم که عملکرد پرو و حرکات پا به توپ بازیکنان این تیم خوب بود. به جز در صحنه ای که به حریف پنالتی دادیم، بازی در کنترل ما بود.

سرمربی تیم ملی آرژانتین در پاسخ به این سؤال که آیا از الان به جام جهانی فکر می کند، تأکید کرد: در حال حاضر اولین کاری که می خواهم انجام دهم این است که به خانه ام بروم. به خاطر وجود یکسری مسائل خانوادگی الان در وضعیتی نیستم که بخواهم به جام جهانی فکر کنم. امروز سه بازی ما (در هفته بازی های ملی) به انتها رسید. من و خانواده ام در این مدت لحظات سختی را سپری کردیم و به همین دلیل الان آمادگی ذهنی فکر کردن به جام جهانی را مطلقاً ندارم. ما امروز یک قدم بسیار مهم به سمت جام جهانی برداشتیم، اما هنوز صعود نکرده ایم و باید به کارمان ادامه دهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اسکالونی: برنامه بازی های انتخابی آمریکای جنوبی وحشتناک است، جام جهانی؟ فعلاً درگیر مسائل خانوادگی هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکالونی: برنامه بازی های انتخابی آمریکای جنوبی وحشتناک است، جام جهانی؟ فعلاً درگیر مسائل خانوادگی هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید