اظهار نظر نماینده مجلس درباره ورود بانوان به استادیوم ها

به گزارش موسیقی با امیر، نماینده مرند در مجلس شورای اسلامی گفت: ما می توانیم جایگاه ویژه بانوان در تمام استادیوم ها داشته باشیم و بسترها را برای آیندگان فراهم کنیم.

اظهار نظر نماینده مجلس درباره ورود بانوان به استادیوم ها

به گزارش گروه ورزشی موسیقی با امیر، معصومه پاشایی، نماینده مرند در مجلس شورای اسلامی در حاشیه ملاقات دو تیم پرسپولیس و ذوب آهن اظهار کرد: این برای اولین بار است که یک نماینده مجلس خانم در استادیوم آزادی حضور پیدا می نماید و این تجربه خیلی خوبی است. موسیقی با امیر خانم را هم که دیدم بسیار افتخار کردم. باید بستر ورود تماشاگران خانم به استادیوم فراهم کنیم چون در یک دهکده جهانی داریم زندگی می کنیم و نمی توانیم خلاف جریان آب حرکت کنیم.

او افزود: می توانیم جایگاه های ویژه را برای بانوان فراهم کنیم و حیف است که همه از این لذت برخوردار نباشند. مسئله ای برای حضور من در استادیوم نبود چون جایگاه من جایگاهی است که راحت تر می توانم به استادیوم بیایم اما مسوولان باید شرایطی را فراهم نمایند که همه بانوان بتوانند وارد استادیوم شوند.

نماینده مرند در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ورود بانوان یکی از مواردی هست که فیفا در حال آنالیز آن است و من هم موافق این مساله هستم. امیدوارم تمام دختران ایران عزیزمان در استادیوم حضور پیدا نمایند. ما می توانیم جایگاه ویژه بانوان درتمام استادیوم ها داشته باشیم و بسترها را برای آیندگان فراهم کنیم.

وی با بیان این که ما هم باید مثل تمام جهان فوتبال را آزاد کنیم گفت: فوتبال باید در دست بخش خصوصی باشد و دولت روی آن اشراف نداشته باشد. البته در همه جا فوتبال یک صنعت است که دید تجارتی و صنعتی هم در آن وجود دارد. به همین علت من حمایت کنم که فوتبال بیش تر در دست بخش خصوصی باشد.

معصومه پاشایی درباره مسائل تراکتور و مطرح شدن بحث انتقال این تیم به هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی گفت: این تیم برای کل مردم ایران و به خصوص مردم استان آذربایجان شرقی ارزش دارد. اخیرا آقای زنوزی دیگر آن توجه ویژه را نسبت به گذشته به این تیم ندارد و بحث ما این است که این مالک را مجبور کنیم تا توجهش را به تیم بیش تر کند و جلساتی هم در این رابطه داشتیم و فردا هم یک جلسه خصوصی داریم. اگر بگردد صنایع مس می خواهد این تیم را حمایت کند و حیف است چنین تیم پر هواداری از بین برود یا ضعیف گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اظهار نظر نماینده مجلس درباره ورود بانوان به استادیوم ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهار نظر نماینده مجلس درباره ورود بانوان به استادیوم ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید