از بیانیه باشگاه پرسپولیس تا واکنش خبرنگار مشهور عربستانی؛ این اقدام AFC توطئه ای برای کنار زدن تیم پرسپولیس است

به گزارش موسیقی با امیر، خبرگزاری خبرنگاران- کنفدراسیون فوتبال آسیا چند ساعت پیش از دیدار پرسپولیس و النصر، مهاجم گلزن پرسپولیس را محروم کرد.

از بیانیه باشگاه پرسپولیس تا واکنش خبرنگار مشهور عربستانی؛ این اقدام AFC توطئه ای برای کنار زدن تیم پرسپولیس است

به گزارش موسیقی با امیر، باشگاه پرسپولیس نسبت به محرومیت عیسی آل کثیر بیانیه صادر کرد. به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، در پی صدور حکم عجیب و شوکه کننده کنفدراسیون فوتبال آسیا در مورد محرومیت عیسی آل کثیر، مهاجم تیم پرسپولیس در آستانه دیدار حساس این تیم در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل النصر عربستان، باشگاه پرسپولیس بیانیه ای به توضیح زیر صادر کرد:

آنچه که در آستانه بازی مهم و سرنوشت ساز نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا رخ داده، مصداق کامل تصمیم گیری عجولانه و بدون بررسی دقیق در فوتبال آسیا به شمار می رود. محرومیت عیسی آل کثیر در فاصله چند ساعت مانده به بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان، تصمیمی بسیار غیرمنطقی و ناعادلانه از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به شمار می رود.

در این زمینه باشگاه پرسپولیس در پی درخواست AFC مبنی بر ارائه توضیح بابت شادی گل عیسی آل کثیر بعد از گلزنی مقابل نماینده ازبکستان، طی لایحه ای مفصل کلیه موارد مربوط به این نحوه شادی را با جزئیات گفت و مستندات لازم در این زمینه شامل عکس ها و ویدئوهای مربوط به شادی گل های سال های قبل این بازیکن و حتی تصاویر مربوط به برادرزاده عیسی آل کثیر را که این بازیکن شادی گل خود را همیشه تقدیم او کرده است، را نیز ضمیمه لایحه دفاعیه خود کرد تا ثابت کند که شادی گل این بازیکن به هیچ وجه ارتباطی با مسائل نژادپرستانه نداشته و مسبوق به سابقه بوده است.

اما در حالی که انتظار می رفت کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان عالی ترین مرجع فوتبال در قاره آسیا با بررسی دقیق موضوع و با در نظر دریافت همه جوانب، را یی عادلانه و مبتنی بر واقعیت اتخاذ کند، کمیته انضباطی این کنفدراسیون بدون توجه به دلایل و مستندات باشگاه پرسپولیس، در اقدامی شتاب زده حکم به محرومیت بازیکن ارزنده تیم پرسپولیس صادر کرد که قطعا با هیچ معیاری مورد قبول جامعه فوتبال، باشگاه پرسپولیس و هواداران آن نمی باشد.

در این زمینه باشگاه پرسپولیس بدون اتلاف وقت اعتراض خود به این رای را همراه با مستندات کامل ارائه کرده و خواستار اجرای عدالت در مورد بازیکن ارزشمند تیم پرسپولیس است و تا آخرین لحظه نیز پیگیر احقاق حق تیم پرسپولیس و هواداران میلیونی اش خواهد بود.

این اتفاق با همه ابعاد ناخوشایندی که دارد، قطعا در عزم و اراده تیم بزرگ پرسپولیس و کادر فنی بادرایت و بازیکنان غیرتمند آن خدشه ای وارد نخواهد کرد و برعکس، باعث بالارفتن انگیزه تیم در راه نبرد با نماینده عربستان خواهد بود. همه اعضای باشگاه و هواداران میلیونی پرسپولیس، یکدل و یکصدا در کنار بازیکنان و کادرفنی هستیم و حامی عیسی آل کثیر عزیز.

تمامی اقدامات قانونی برای برطرف کردن محرومیت ناشی از این حکم انجام خواهد شد و باشگاه به طور کامل پیگیر به سر انجام رسیدن این پرونده خواهد بود. ضمن اینکه پاداش ویژه ای نیز برای برد تیم در بازی امروز مقابل النصر از سوی هیات مدیره باشگاه در نظر گرفته شده است که کمترین تقدیر از غیرتمندی بازیکنان و کادرفنی تیم بزرگ پرسپولیس به شمار می رود.

سعد الحارثی، خبرنگار مشهور عربستانی به حمایت از پرسپولیس پرداخت و نوشت:

پرسپولیس به خاطر شادی گل بازیکنش که از ابتدای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و حتی با تیم سابقش نفت آبادان می کرد، مورد ظلم واقع شد!! به نظر می رسد این توطئه برای کنار زدن تیم سرخ پوش است. این اقدام AFC حمایتی بی سابقه از تیمی ناتوان است که برای اولین بار می خواهد به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد. پرسپولیس مظلوم است. به خدا این تیم مظلوم است. متوجه شدید چه کسی کنفدراسیون فوتبال آسیا را مدیریت می کند. حق باشگاه ایرانی است که علیه این حکم ظلمانه اعتراض کند و می تواند در این قضیه برنده باشد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "از بیانیه باشگاه پرسپولیس تا واکنش خبرنگار مشهور عربستانی؛ این اقدام AFC توطئه ای برای کنار زدن تیم پرسپولیس است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از بیانیه باشگاه پرسپولیس تا واکنش خبرنگار مشهور عربستانی؛ این اقدام AFC توطئه ای برای کنار زدن تیم پرسپولیس است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید