اولین پرواز قدبلندترین زن دنیا

به گزارش موسیقی با امیر، قدبلندترین زن دنیا برای اولین بار سوار هواپیما شد تا به آمریکا سفر کند، جایی که میخواهد حداقل شش ماه در آنجا بماند.

اولین پرواز قدبلندترین زن دنیا

به گزارش موسیقی با امیر، رومیسا گلگی - که به علت قد 2.15 متری خود در کتاب رکورد های دنیای گینس ثبت شده است - پس از اینکه ترکیش ایرلاینز شش صندلی هواپیما را برای جا دادن او تبدیل به برانکارد کرد، یک پرواز 13 ساعته از استانبول به سانفرانسیسکو انجام داد.

این دختر 25 ساله معمولاً با استفاده از ویلچر تردد می نماید، زیرا از سندرم ویور رنج می برد، یک اختلال ژنتیکی نادر که باعث رشد سریع می گردد.

گلگی درباره این پرواز نوشت: یک سفر بی عیب و نقص از ابتدا تا پایان... این اولین سفر من بود، اما مطمئنا آخرین سفر من نخواهد بود... یک تشکر صمیمانه از تک تک افرادی که بخشی از سفر من بوده اند.

این دختر اهل ترکیه که در صنعت فناوری نرم افزار کار می نماید، می گوید که حداقل به مدت شش ماه در ایالات متحده خواهد بود تا به حرفه خود ادامه دهد و با رکورد های دنیای گینس همکاری کند.

او گفت که قبلاً هرگز آنقدر برای آینده هیجان زده نبوده است.

نام گلگی از سال 2014 در کتاب رکورد های گینس ثبت شده است، زمانی که او به عنوان بلند قدترین نوجوان زنده شناخته شد. او بار دیگر در سال 2021 به عنوان بلندقدترین زن دنیا شناخته گردد. او بعلاوه رکورد های گینس را برای داشتن بلندترین انگشت، بزرگترین دست و بلندترین پشت شکسته است.

منبع: فرارو

به "اولین پرواز قدبلندترین زن دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین پرواز قدبلندترین زن دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید