بازی با مس مهمترین دیدار ما نبود، مقابل کراپ یک فینال داریم

به گزارش موسیقی با امیر، محمد حسین عراقی زاده عضو هیات مدیره باشگاه گیتی پسند در خصوص برگزاری لیگ برتر فوتسال در مرحله نهایی به خبرنگاران، گفت: مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال مثل یک ماراتن می باشد که 6 تیم صعود کرده دارای پتانسیل بالایی می باشند و به هیچ عنوان بازی با هیچ تیمی ساده نیست.

بازی با مس مهمترین دیدار ما نبود، مقابل کراپ یک فینال داریم

وی اضافه کرد: دیدار هفته قبل گیتی پسند با مس سونگون مهمترین دیدار دور برگشت ما نبود بلکه یکی از پنج دیدار مهم و حساس مان بود که به لطف خدا و همت کادر و بازیکنان توانستیم سه امتیاز از این دیدار بگیریم.

عضو هیات مدیره باشگاه گیتی پسند شرح داد: باشگاه مس سونگون دارای شخصیت مدیریتی قابل احترامی است و همچنین بازیکنان طراز اولی در این تیم می باشند که این دو خصوصیت باعث نگاه متفاوت به این تیم می شود. خوشحالی بعد از برد ما و اعضای تیم در همان شب و بعد از بازی به اتمام رسید و از روز بعد همه به فکر بازی این هفته با تیم قابل احترام کراپ هستیم. قطعاً همه می دانیم که یک فینال بسیار سخت با تیم پر مهره کراپ داریم و فکورانه به استقبال این بازی خواهیم رفت.

عراقی زاده در خصوص داوری های لیگ برتر فوتسال هم گفت: اصولاً عادت نداریم مسائل و اشتباهات داوری را رسانه ای کنیم و سعی می کنیم به طور مستند با کمیته داوران در تعامل باشیم. اگر می خواستیم عنوان کنیم 5 امتیازمان در بازی های گذشته که با اشتباهات فاحش ولی سهوی داوران صورت گرفت را در بوق و کرنا می کردیم.

قائم مقام باشگاه گیتی پسند اضافه کرد: اینکه هر هفته بعضی افراد مدام فقط باخت هایشان را معطوف به اشتباهات داوری می کنند بعید می دانم بتوانند سیستم داوری را تحت تاثیر خود قرار دهند.

وی همچنین با اشاره به عملکرد کادر فنی گیتی پسند یادآور شد: به درایت وحید شمسایی و اعضای کادر فنی و همچنین بازیکنان اعتقاد کامل داریم و می دانیم مرد روزهای بزرگ هستند.

عراقی زاده در انتها از تلاش های آرش جابری سرپرست سازمان لیگ و دیگر مسئولان برگزاری دیدار دو تیم گیتی پسند و مس که برگزار کننده یک بازی بدون حاشیه بود تشکر کرد.

به گزارش موسیقی با امیر، تیم فوتسال گیتی پسند در هفته ششم از دور نهایی لیگ برتر فوتسال پیروز شد با نتیجه 4 بر صفر تیم مس سونگون را شکست بدهد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازی با مس مهمترین دیدار ما نبود، مقابل کراپ یک فینال داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی با مس مهمترین دیدار ما نبود، مقابل کراپ یک فینال داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید