بازی تیم ملی فوتبال با اکوادور لغو می گردد، فدراسیون در حال رایزنی بازی با سنگال در تهران

به گزارش موسیقی با امیر، مسئولان فدراسیون فوتبال در کوشش بودند تا در همین شهر تیم ملی مقابل اکوادور هم یک مسابقه تدارکاتی دیگر داشته باشد، اما به علت اینکه فدراسیون کانادا برای در اختیار گذاشتن زمین بازی نتوانسته با فدراسیون همکاری کند به احتمال خیلی زیاد این بازی لغو می گردد.

بازی تیم ملی فوتبال با اکوادور لغو می گردد، فدراسیون در حال رایزنی بازی با سنگال در تهران

به گزارش گروه ورزشی موسیقی با امیر، تیم ملی فوتبال کشورمان در اولین بازی محبت آمیز خود 16 خرداد در تورنتو به مصاف تیم ملی کانادا می رود. اسامی کاروان ایران برای دریافت ویزا به وزارت امور خارجه ارسال شده است و کارهای اجرایی برای برگزاری این بازی در حال اجرا شدن است.

مسئولان فدراسیون فوتبال در کوشش بودند تا در همین شهر تیم ملی مقابل اکوادور هم یک مسابقه تدارکاتی دیگر داشته باشد اما به علت اینکه فدراسیون کانادا برای در اختیار گذاشتن زمین بازی نتوانسته با فدراسیون همکاری کند به احتمال خیلی زیاد این بازی لغو می گردد.

در ازای لغو این ملاقات، مسئولان فدراسیون در حال رایزنی با فدراسیون سنگال هستند تا با تیم ملی این کشور در تهران بازی نمایند. تاریخ پیشنهادی فدراسیون برای برگزاری این بازی 21 خرداد است اما هنوز چیزی قطعی نیست.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بازی تیم ملی فوتبال با اکوادور لغو می گردد، فدراسیون در حال رایزنی بازی با سنگال در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی تیم ملی فوتبال با اکوادور لغو می گردد، فدراسیون در حال رایزنی بازی با سنگال در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید