با این تست ساده صداقت اطرافیان خود را بسنجید

به گزارش موسیقی با امیر، خبرنگاران : یک تست شخصیت شناسی کافی است تا لایه های عمیق و درونی ما را بر ملا کند و حتی میزان صداقت را بسنجد.

با این تست ساده صداقت اطرافیان خود را بسنجید

به گزارش موسیقی با امیر به نقل از موسیقی با امیر، آیا تا به حال، میزان صداقت افراد مختلف برای شما سوال شده است؟ میزان صداقت هر فردی، ریشه در شخصیت و طرز فکر وی دارد و این شخصیت هر فرد است که صندلی اجتماعی و شعور و ارزشمندی وی را شکل می دهد. امّا همه این موارد از جایی به نام ضمیر ناخودآگاه نشات می گیرند که انسان هیچ کنترلی روی آن ندارد.

با این حال، یک تست شخصیت شناسی کافی است تا لایه های عمیق و درونی ما را بر ملا کند و حتی میزان صداقت را بسنجد.

به همین بهانه، تست شخصیتی فراهم نموده ایم که می تواند سطح صداقت شما را معین کند. بنابراین، بسیار سریع به تصویر زیر نگاه کنید و چیزی را که در نگاه اول توجه شما را به خود جلب کرد، نام ببرید و توضیحات را مطالعه کنید.

ستارگان

اگر در نگاه اول، ستارگان توجه شما را به خود جلب کردند، باید بدانید که شما بسیار صادق هستید، به حدّی که کوچک ترین کار هایی که انجام داده اید را اعتراف می کنید و به قدری راستگو هستید که در این زمینه هم الگوی دیگران هستید و هم گاهی افراد به شما می گویند بیش از حد صداقت دارید.

امّا این تقصیر شما نیست. به این دلیل که ذات شما چنین است و به این صورت عظیم شده اید و بار آمده اید؛ به طوری که صداقت شما یک ویژگی بسیار عالی است. امّا باید توجه داشته باشید که صداقت بدون مهر و محبت، یک ظلم محسوب می گردد.

ماه

اگر تصویر ماه توجه شما را به خود جلب نموده است باید بدانید شما دارای شخصیتی هستید که دیگران فکر می نمایند شما رازی دارید و آن را با دیگران به اشتراک نمی گذارید و فردی مهربان به نظر می رسید و واقعا هم این طور هستید. امّا راز های زیادی را در دل خود نگه می دارید و این در ظاهر شما هم مشهود است.

افراد دیگر تصور می نمایند که شما رازدار خوبی هستید. امّا شما راز آن ها را تا زمانی نگه می دارید که منافع خودتان به خطر نیفتد.

پرندگان

اگر پرندگان توجه شما را به خود جلب کردند، باید بدانید دیگران راز های خود را به شما نمی گویند و علاوه بر این، از هر چیزی که شما برایشان تعریف می کنید برداشت متفاوتی دارند. چرا که شما تمایل زیادی به اغراق کردن دارید.اگر می خواهید اعتماد دیگران را به خود جلب کنید باید نشان دهید که لیاقت این اعتماد را دارید و از شایعه پراکنی در مورد دیگران دست بردارید.

دختر

اگر دختر داخل تصویر، توجه شما را به خود جلب کرد، دیگران، شما را انسان قابل اعتمادی می دانند. امّا تنها زمانی که حوصله داشته باشید. چرا که شما فرد تنهایی هستید و افراد دیگر تصور می نمایند شما علاقه زیادی به کسب اطلاعات درمورد زندگی آن ها را ندارید. بنابراین، اگر دیگران، چیزی به شما نمی گویند به معنای این نیست که شما فرد غیر قابل اعتمادی هستید، بلکه به خاطر این است که فکر می نمایند شما به دانستن آن اطلاعات علاقه ای ندارید.

منبع: اقتصادنیوز

به "با این تست ساده صداقت اطرافیان خود را بسنجید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با این تست ساده صداقت اطرافیان خود را بسنجید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید