تاج: قرارداد قلعه نویی را تا جام جهانی تمدید می کنیم

به گزارش موسیقی با امیر، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه اولین تمرین تیم ملی فوتبال ایران در سال 1402 گفت: آقای قلعه نویی چهره شناخته شده ای در فوتبال کشور هستند. فضای فوتبال کشور دست ایشان است. او بی خبر از مسائل فوتبال و گذشته نیست. او سرمربی تیم ملی کشورمان هم بوده اند. در شرایط فعلی برترین تصمیم را برای انتخاب ایشان گرفتیم. امروز هم ایشان را معرفی کردیم و از همه بازیکنان خواستیم کمال همکاری را با ایشان داشته باشند. به تمام ارکان فدراسیون فوتبال گفته شده که تمام همکاری ها با آقای قلعه نویی انجام گردد.

تاج: قرارداد قلعه نویی را تا جام جهانی تمدید می کنیم

او درباره برنامه بازی های تیم ملی در نوروز شرح داد: برنامه تیم ها برای پنجره بازی های ملی پر شده و فقط پنجره بازی های ملی در شهریور مانده که در حال صحبت با دو تیم هستیم تا بتوانیم در این پنجره از فیفادی های تیم ملی استفاده کنیم. در خرداد تورنمنت کافا را داریم که قرار است در اردن برگزار گردد و در این جام روسیه هم حضور دارد و ما یک بار دیگر با این تیم در آن تورنمنت بازی خواهیم کرد.

قرارداد قلعه نویی تا جام جهانی تنظیم می گردد

تاج در مورد قرارداد کوتاه مدت با قلعه نویی و انتقاد ها به این مساله که چرا با او مانند سایر مربیان خارجی قرارداد بلند مدت امضا نشده است؟ گفت: نظر کارشناسان در این خصوص صحیح است که باید زمان بیشتری به مربی داخلی داد. هدف فدراسیون فوتبال هم چنین است و ما قصد داریم قرارداد آقای قلعه نویی را تا جام جهانی تنظیم کنیم. بازیکنان نیز احتیاج دارند که بدانند مربی که بالای سر آن ها است، تا چه مدت قرارداد دارد و بهتر است بدانند که می خواهیم قرارداد قلعه نویی تا جام جهانی باشد و این موضوع باید در هیات رییسه به تصویب نهایی برسد، اما فکر می کنم این اتفاق رخ دهد.

بانوان ایرانی و روسی به استادیوم می آیند

رییس فدراسیون فوتبال درباره ظرفیت حضور طرفداران در ملاقات با روسیه گفت: بازی پنج شنبه با حضور طرفداران به ویژه بانوان ایرانی و روسی است. با وجود این که اکنون تعطیلات است و حتی تهران هم خلوت است، شرایطی را فراهم کردیم که همه بتوانند از حضور در استادیوم استفاده نمایند و فقط امیدواریم شرایط بازی ورزشی پیش رود و اتفاق خاصی از سوی طرفداران رخ ندهد.

منبع: فرارو

به "تاج: قرارداد قلعه نویی را تا جام جهانی تمدید می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاج: قرارداد قلعه نویی را تا جام جهانی تمدید می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید