تبدیل تسلا Y معمولی به خودرویی منحصر به فرد

به گزارش موسیقی با امیر، یک کمپانی تیونینگ آلمانی خودروی برقی تسلا Y را از یک خودروی نه چندان مجذوب کننده به خودرویی ایده آل و رویایی تبدیل نموده است.

تبدیل تسلا Y معمولی به خودرویی منحصر به فرد

به گزارش موتور 1، در پی خرید تسلا مدل Y هستید، اما فکر می کنید که چندان مجذوب نماینده به نظر نمی رسد؟ یک کمپانی بهینه ساز و سفارشی ساز (تیونینگ) خودروی اروپایی ممکن است محصولی داشته باشد که مطابق با ذائقه افراد از یک خودوی آمریکایی و زیبایی یک خودروی اروپایی باشد.

شرکت تیونینگ آلمانی ایرمشر (Irmscher) چالش سفارشی سازی تسلا مدل Y را پذیرفته است، این اتفاقی است که شاید هر روز رخ ندهد.

گروه شرکت های ایرمشر (با بیش از 55 سال تجربه در این زمینه، به پروژه های نوآورانه و هیجان انگیز معروفیت دارد و کوشش اخیر این شرکت نیز از این قاعده مستثنی نبوده است. نتیجه کار این کمپانی یک بهینه سازی خیره نماینده است که این خودرو را از سایر خودرو های برقی تسلا متمایز می نماید.

یکی از قابل توجه ترین تغییراتی که در خودرو ایجاد شده، تغییر در لبه جلویی ان است که کشیده تر شده و جلوه ای منحصر به فرد به جلوی خودرو بخشیده است. یک ورودی هوا اضافه شده و یک توری مشبک به فرم تازه برای جلوی رادیاتور این خودرو طراحی شده که ظاهر منحصر به فرد خودرو را برجسته تر می نماید.

به کنار خودرو که نگاه می کنیم، می بینیم که رکاب های کناری یکپارچه ای طول قسمت پایینی خودرو نصب شده که نمای جانبی اصلاح شده ای از این تسلای برقی ایجاد می نمایند. خطوط رکاب های جانبی به طور یکپارچه در گوشه های حاشیه عقب خودرو ادغام می شوند، در حالی که یک تیغه سقفی (roof spoiler) برجسته، حسی پویا به در صندوق عقب این خودرو می دهد.

بخش عقب خودرو نیز با طراحی مجدد دیفیوزرعقب (قطعه ای است که در در زیر سپر عقب خودرو نصب می گردد و با اعمال نوعی نیروی پایین رونده، اندازه چسبندگی اتومبیل به سطح زمین را در سرعت های بالای 180 الی 200 کیلومتر افزایش داده و از انحراف، لرزش و کنترل ناپذیری آن جلوگیری می نماید) ظاهری کامل تر و فردی تری پیدا نموده است. طرح رنگ تسلا می تواند آزادانه به وسیله مالک به عنوان بخشی از اصلاحات پس از فروش انتخاب گردد و کیت های چسبان (قطعاتی است که به بدنه خام یک خودرو اضافه می گردد، بعضی از کیت ها فقط بر روی ظاهر خودرو تاثیر دارند و بعضی دیگر همراه با تغییرات مکانیکی به خودرو اضافه می شوند) برای تکمیل تسلا مدل Y سفارشی وجود دارد.

رینگ های این خودروی بهینه سازی شده که با نام هلی استار شناخته می شوند، دارای طراحی پره های پیچ خورده مدرن هستند و با روکش الماس مشکی به ابعاد 50 سانتیمتر عرضه می شوند. در داخل خودرو نیز تغییرات گسترده ای اجرا شده است، از جمله روکش های جلوپنجره از جنس استنلس استیل (آهن زنگ نزن) ساخته شده و زیر پایی های مخملی باکیفیت جایگزین زیر پایی های قبلی شده و فضای داخل خودرو نیز دارای تودوزی چرمی شده است.

ایرمشر در طول از زمان تاسیس تا کنون بیش از 500 هزار وسیله نقلیه را در کارگاه های خود بهینه سازی نموده است.

منبع: فرارو

به "تبدیل تسلا Y معمولی به خودرویی منحصر به فرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبدیل تسلا Y معمولی به خودرویی منحصر به فرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید