تمیز کردن چسب از روی خودرو

به گزارش موسیقی با امیر، برای پاک کردن چسب از روی بدنه ماشین باید دقت کنید تا رنگ ماشین با چسب کنده نشود. آتش فندک را خیلی نزدیک آن کنید تا فقط چسب داغ شود و رنگ آسیب نبیند

تمیز کردن چسب از روی خودرو

به گزارش موسیقی با امیر به نقل از پارسینه ،برای پاک کردن چسب از روی بدنه ماشین باید دقت کنید تا رنگ ماشین با چسب کنده نشود. برای این کار می توان کار های زیر را انجام داد:

یک راه معمول دارد که آتش فندک را خیلی نزدیک آن کنید تا فقط چسب داغ شود و رنگ آسیب نبیند بعد از آن زود با فشار یک پارچه آن را پاک کنید چند مرتبه باید اینکار را کنید تا کاملا پاک شود. هنگام دریافت فندک روی چسب باید خیلی مواظب باشید که رنگ و دستتان نسوزد.

از سشوار هم می توانید استفاده کنید! چسب که آب شد با دستمال نم دار روی آن بکشید!

می توان آب داغ بر روی بدنه ماشین گرفت تا چسب شل شود.

راه از بین بردن جای چسب نواری از روی ماشین؟

ابتدا جای چسب را با پاک کننده چند منظوره خوب خیس کنید بعد از گذشت 2 تا 3 دقیقه با یک پارچه آن را پاک کنید! یک کم وقت گیر است، ولی رنگ ماشین را خراب نمی کند.

نگذارید لکه روی بدنه اتومبیلتان زیاد بماند، چون برای پاک کردن آن به مشکل برمی خورید!

برای از بین بردن لکه های ریز رنگ از روی شیشه و بدنه ماشین؟

روی یک دستمال یا یک دستمال توری یک کم روغن مایع خوارکی بریزید و چند بار آرام روی جایی که رنگ هست بکشید سریع پاک می شود.

پاک کردن جای چسب دوطرفه از بدنه خودرو

روی پارچه ای روغن مایع خوراکی بزنید. بعد با قدرت جایی از بدنه که چسبی شده را بسابید. این کار برای چسب دور قوطی آب معدنی و از این قبیل چیز ها جواب می دهد. اگر پارچه بافت زبری هم داشته باشد بهتر است.

می توانید با پولیش و پارچه کمی زبر به آرامی روی چسب ها بکشید.

می توانید ابتدا سمباده نرم مخصوص خودرو که قبل از پالیش استفاده می شود تهیه کنید، محل مورد نظر را کمی با آب صابون خیس کنید، حالا با سمباده آهسته روی قسمت چسب خورده را بسابید تا چسب از بین برود، هربار که حس می کنید چسب از بین رفته است و به رنگ نزدیک شدید آن را بشویید. اگر هنوز چسب بود بازهم سمباده بکشید سعی کنید فقط محل چسب را سمباده بکشید البته روی رنگ هم کمی کشیده شود مسئله ای ایجاد نمی کند.

بعد از این کار با پالیش نرم و براق محل را با پنبه بکشید.

اگر نتوانستید از یک نقاش کمک بگیرید.

منبع: جام جم آنلاین

به "تمیز کردن چسب از روی خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمیز کردن چسب از روی خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید