خبر های خوب جهاد آبرسانی در استان مرکزی

به گزارش موسیقی با امیر، پیشرفت فیزیکی طرح های جهاد آبرسانی در استان مرکزی با سرعت 2 برابر زمان پیش بینی شده در دست اجراست.

خبر های خوب جهاد آبرسانی در استان مرکزی

منوچهر شجاعی معاون بهره برداری و توسعه آب در شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی از سرعت بالای طرح های جهاد آبرسانی در استان با سرعت اجرای 2 برابر بیشتر از زمان پیش بینی شده خبرداد.

شجاعی گفت: خوشبختانه با جدیت و سرعت عمل قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) شرایط پیشرفت فیزیکی پروژه های جهاد آبرسانی رضایت بخش است؛ مدت زمان اجرای این طرح ها طبق قرارداد 30 ماه می باشد و این در حالی است که با گذشت 8 ماه از شروع اجرا، پیشرفت فیزیکی تا به امروز به 47 درصد رسیده است.

او با تشریح اقدامات اجرا شده اضافه نمود: برای تکمیل طرح های های جهاد آبرسانی در استان مرکزی، مجموعا، 18 منبع تامین آب تازه شامل چشمه و چاه در مدار بهره برداری قرار میگیرند و 18 مخزن ذخیره آب مجموعا با حجم 4 هزار متر مکعب احداث میشود.

معاون بهره برداری و توسعه آب در شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی بعلاوه گفت: عملیات اجرایی در همه 67 روستای هدف طرح شروع شده و تا به امروز عملیات اجرایی در 5 روستای شهرستان خمین شامل روستا های آشیانه علیا و سفلی، ورچه، مزارع و دره شهر و دو روستای شهرستان ساوه شامل سلیجرد و باعشاهی به طور کامل اجرا شده و در مدار بهره برداری قرار گرفته است.

او ادامه داد: احداث 6 ایستگاه پمپاژ، اجرای 76 کیلومتر خطوط انتقال آب و اصلاح و توسعه 100 کیلومتر شبکه توزیع آب از دیگر اقدامات برنامه ریزی شده در طرح جهاد آبرسانی می باشد.

خان احمدی ناظر عالی طرح های جهاد آبرسانی وزارت نیرو اوایل شهریورماه سال جاری در ملاقات از طرح های جهاد آبرسانی استان مرکزی، از روند پیشرفت فیزیکی این طرح ها و همدلی و هماهنگی خوب دستگاه های مختلف در این زمینه ابراز رضایت کرد.

موسیقی با امیر مرکزی اراک

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "خبر های خوب جهاد آبرسانی در استان مرکزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر های خوب جهاد آبرسانی در استان مرکزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید