رجزخوانی علی اکبری؛ فایتر ایرانی قهرمان سنگین وزن دنیا می گردد؟

به گزارش موسیقی با امیر، انتظارات از امیر علی اکبری پس از برد مقابل مائورو سریلی در مسابقات سازمان وان چمپیونشیپ بالا رفته است.

رجزخوانی علی اکبری؛ فایتر ایرانی قهرمان سنگین وزن دنیا می گردد؟

امیر علی اکبری پس از رجحان در سومین ملاقات خود در سازمان وان چمپیونشیپ مقابل فایتر ایتالیایی، حریفان قبلی خود یعنی کانگ جی وون و آناتولی مالیخین را مخاطب قرار گرفته است و از آمادگی برای انتقام گرفتن از آن ها صحبت کرد.

پیروزی علی اکبری مقابل سریلی بدون شک او را به تلاشی بیشتر برای ایجاد روندی از برد ها سوق می دهد. جهتی که باعث می گردد در نهایت به یک مدعی برای عنوان قهرمانی سنگین وزن تبدیل گردد. فایتر ایرانی بلافاصله پس از برد مقابل مائورو سریلی گفت: خدا را شکر می کنم؛ پادشاه برگشته است. برای بردن کمربند آماده هستم. دارم می آیم. من علی اکبری، نو هستم و می خواهم همه را شکست بدهم. کانگ جی وون و مالیخین آماده باشید که در حال آمدن هستم.

اظهارات علی اکبری نشان می دهد که سه علت وجود دارد که او را برای حرکت به سمت قهرمانی سنگین وزن حرکت می دهد دلایلی که قصد داریم به آنالیز آن ها بپردازیم.

1- انگیزه

علی اکبری پس از غلبه بر سریلی ایتالیایی، انگیزه زیادی برای تداوم برد های خود دارد. او حریف ایتالیایی خود را در شب مبارزه، به خوبی کنترل می کرد. حالا او اعتماد به نفس لازم برای پیروزی در مبارزات بعدی را دارد. اگر علی اکبری بتواند از این نتیجه برای کسب پیروزی های بیشتر در آینده استفاده کند، در جهت درستی حرکت خواهد نمود تا به یک مدعی جدی برای قهرمانی سنگین وزن تبدیل گردد.

2- تجربه مبارزه در وان چمپیونشیب

آغاز علی اکبری در وان چمپیونشیپ سخت بود و در دو مبارزه اول خود مقابل کانگ جی وون و آناتولی مالیخین باخت. با این حال، علی اکبری در سومین مبارزه خود نشان داد که تجربه ارزشمندی به دست آورده و از اشتباهات قبلی خود درس گرفته است. علی اکبری، امروز از تجربه خود در کشتی فرنگی برای شکست دادن حریفان بیشتری در مسابقات قهرمانی ONE استفاده می نماید.

3- کشتی فرنگی

علی اکبری متخصص کشتی فرنگی است و بیش از 15 سال سابقه فعالیت در این رشته را دارد. اکنون علی اکبری با تجربه ترکیبی از هنر های رزمی، قدرت طبیعی، توانایی ضربه زدن و ایستادن، حرکات تهاجمی و بهره گرفتن از کشتی فرنگی، آماده مبارزه با هر مبارز سنگین وزن در مسابقات وان چمپیونشیپ است. علی اکبری پس از شکست دادن سریلی گفت که در سال گذشته روی بهبود توانایی های کشتی و حرکات تهاجمی خود کار نموده و معتقد است که این پیروزی نخستین برد او در سلسله بردهایش خواهد بود.

منبع: فرارو

به "رجزخوانی علی اکبری؛ فایتر ایرانی قهرمان سنگین وزن دنیا می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رجزخوانی علی اکبری؛ فایتر ایرانی قهرمان سنگین وزن دنیا می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید