ایمانی: برای ارتقای والیبال بانوان ایران به پرتغال می روم

به گزارش موسیقی با امیر، مربی تیم والیبال پورتو پرتغال گفت: دوست دارم تجاربی که از مربیگری در اروپا کسب می کنم در اختیار والیبال بانوان سرزمینم بگذارم.

ایمانی: برای ارتقای والیبال بانوان ایران به پرتغال می روم

سمیرا ایمانی درباره انگیزه و هدفش از مربیگری در تیم اروپایی پورتو پرتغال به خبرنگار ورزشی موسیقی با امیر گفت: در دورانی که والیبال بازی می کردم همواره می گفتم چرا وقتی در مسابقات آسیایی شرکت می کنیم نمی توانیم نتیجه خوبی کسب کنیم و دوست داشتم این ضعف را در دوران مربیگری به عنوان یک عضو خیلی کوچک خانواده والیبال رفع کنم.

وی اضافه نمود: برای همین 15 سال در لیگ ایران بازی کردم و 8 قهرمانی و 4 نایب قهرمانی دارم و در تک تک این مقام هایی که کسب شد به عنوان بازیکن فیکس بازی کردم.

نخستین مربی لژیونر والیبال بانوان ایران بعلاوه درباره راهنمایی تیم های باشگاهی و ملی اعلام کرد: 12 سال بازیکن تیم ملی بودم و سال 95 به عنوان مربی تیم ملی کنار خانم مایدا مربی خارجی بودم و مقام اول انتخابی دنیا در منطقه آسیای میانه را به دست آوردیم و سال بعد به عنوان یاری مربی تیم ملی جوانان بودم.

وی به انتقال تجاربش به والیبال بانوان ایران در جهت رشد کشورمان تاکید نمود و ادامه داد: دوست داشتم برای ارتقای والیبال بانوان ایران مدرک مربیگری دنیای بگیرم و زمانی در اروپا مربیگری کنم و تمام تجاربم را در اختیار بانوان والیبالیست سرزمینم بگذارم و به امید روزی باشیم که بانوان ایران در آسیا روی سکوی قهرمانی قرار بگیرند.

ایمانی درخصوص قراردادش با تیم پورتو پرتغال گفت: قرارداد من یکساله است. تیم پورتو پرتغال قهرمان لیگ کشورش شده است و به مسابقات لیگ اروپا اعزام می گردد. تیم خیلی قدرتمندی است و من هم به عنوان عضو کوچکی در کنار آنها قرار گرفته و به آنها یاری می کنم تا در اروپا هم بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم.

وی به روالی که برای مربیگری در تیم اروپایی پورتو پرتغال طی نموده اشاره نمود و گفت: من درخواست داده و پیگیر مربیگری در تیم خیلی خوب بودم و خدا را شکر اعلام احتیاج نموده و وقتی رزومه من را دیدند قبول کردند و به توافق رسیدیم که با فرزند کوچکم به پرتغال رفته و مربیگری کنم. با انجام شدن کارهای رفتن به پرتغال فکر می کنم دو هفته دیگر به این کشور بروم.

این مربی والیبال بانوان در انتها یادآور شد: به عنوان مربی جوان 36 ساله می روم و امیدوارم با انرژی، جوانی و قدرت تجربه کسب کنم و به ایران برگردم و در جهت بهبود والیبال بانوان یاریی کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ایمانی: برای ارتقای والیبال بانوان ایران به پرتغال می روم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایمانی: برای ارتقای والیبال بانوان ایران به پرتغال می روم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید