رکوردزنی مازندران و کاهش سفرهای نوروزی

به گزارش موسیقی با امیر، دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر از کاهش سفرها در شروع تعطیلات نوروز 1403 اطلاع داد و به مسافرانی که قصد سفر به قشم، کیش، هرمز و دیگر جزایر جنوبی را دارند، توصیه کرد با توجه به شرایط نامساعد جوی، پیش از حرکت، شرایط بنادر را آنالیز نمایند.

رکوردزنی مازندران و کاهش سفرهای نوروزی

به گزارش موسیقی با امیر، مصطفی فاطمی، مدیرکل توسعه گردشگری داخلی و دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر درباره آخربن شرایط سفرهای نوروزی تا پایان دومین روز فروردین ماه 1403 به ایسنا گفت: حجم سفرهای نوروزی در بسیاری از استان ها کاهشی بوده است، البته به جز سه استان سیستان و بلوچستان، فارس و هرمزگان، که با رشد سفر روبرو شده اند.

او ادامه داد: در استان فارس، ظرفیت اقامتگاه های شهر شیراز تا 100 درصد تکمیل شده است. در استان کردستان نیز اقامتگاه های شهرهای مریوان و بانه تکمیل ظرفیت شده اند و بهتر است مسافران شهرهای دیگر را برای اسکان جایگزین نمایند.

مدیرکل توسعه گردشگری بعلاوه گفت: رکورد بیشترین اقامت های نوروزی کماکان در اختیار استان مازندران است.

دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در ادامه با اشاره به شرایط جوی در سواحل جنوبی، به مسافران کیش، قشم، هرمز و سایر جزیره های جنوبی تاکید نمود که با توجه به بسته بودن بنادر آفتاب و چارک به علت شرایط نامساعد جوی، پیش از حرکت به وسیله شماره گویای 0764577 از شرایط بنادر اطلاع کسب نمایند.

فاطمی بعلاوه گفت: تقاضا می گردد از هرگونه تردد با شناگرهای غیرمجاز، با توجه به جو ناپایدار دریا، جدا خودداری گردد.

منبع: دنیای سفر

به "رکوردزنی مازندران و کاهش سفرهای نوروزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رکوردزنی مازندران و کاهش سفرهای نوروزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید