فایل های فروش ملکی آب رفت

به گزارش موسیقی با امیر، رصد بازار خرید و فروش ملک از افت نسبی فایل های فروش حکایت دارد. بررسی ها از شرایط بازار خرید و فروش حاکی از آن است که کمبود تعداد فایل های فروش، قدرت انتخاب را از متقاضیان خرید گرفته است.

فایل های فروش ملکی آب رفت

به گزارش دنیای اقتصاد؛ طی هفته های گذشته کاهش تعداد فایل های فروش ملکی باعث شده متقاضیان خرید تنها پس از چند روز گشت و گذار در بازار، با فایل های تکراری روبرو شوند. نتیجه تحقیقات از علت افت تعداد فایل های فروش ملک نشان می دهد 2 عامل نقش بسزایی در این موضوع داشته اند.

به اعتقاد برخی واسطه های ملکی فعال در سطح شهر تهران، یکی از مهم ترین عوامل آن هدایت فروشندگان به آگهی های مجازی به واسطه تعطیلی 2 هفته ای بنگاه های معاملات ملکی در پیک شیوع کرونا بوده است. برخی فعالان بازار خرید و فروش مسکن معتقدند، تقاضای خرید نیز به دلیل کاهش ریسک های اقتصادی و غیراقتصادی کاهش داشته، اما تعداد فایل های فروش حتی برای تقاضای فعلی هم پایین است.

به اعتقاد واسطه های فروش ملکی، امید به کاهش قیمت مسکن در بین تقاضای مصرفی نیز دومین عاملی است که باعث شده سطح انتظارات قیمتی در بین خریداران کاهش یابد و این موضوع برخی فروشندگان را که عجله ای برای فروش ندارند، از فروش ملک منصرف کرده است.

در نهایت 2 عامل تعطیلی 2 هفته ای واسطه های ملکی در پیک چهارم کرونا و هدایت آگهی ها به پلت فرم های مجازی، کاهش انتظارات تورمی و انصراف برخی فروشندگان از فروش باعث کاهش نسبی تعداد فایل ها شده است.

منبع: فرارو

به "فایل های فروش ملکی آب رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فایل های فروش ملکی آب رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید