ماده مخدر خطرناک کروکودیل، مخدری که قابل ترک نیست!

به گزارش موسیقی با امیر، کروکودیل عنوان مخدر جدیدی است که بنا برگزارش های غیررسمی وارد بازار مصرف کشور شده است هرچند مقامات رسمی هنوز بطور قطعی این موضوع را تایید یا رد نمی نمایند.

ماده مخدر خطرناک کروکودیل، مخدری که قابل ترک نیست!

سرهنگ فریبرزحیدریان - کارشناس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه

دسومرفین از مشتقات ماده مخدر هروئین است که تاثیرات تسکین وآرام بخشی بسیار سریع وقدرتمندی دارد، این ماده مخدر در سال 1932کشف شد وقدرت آن 8 تا 10 برابر قدرت مرفین است.

یکی از دلایلی که این ماده مخدردرحال گسترش سریع در بسیاری از نقاط دنیا است سادگی ساختن آن و دسترسی افرادکم در آمد به آن است.

کروکودیل ازجهات بسیاری شبیه به هروئین است اما ماندگاری کمتری دارد در حالی که تاثیرات استعمال هروئین 4 تا 8 ساعت پایداری است تاثیرات کروکودیل بیش از یک ساعت و نیم به طول نمی انجامد.

اما چیزی که کروکودیل را تا این حدترسناک نموده است آسیب های بسیار خطرناکی است که به بدن استعمال نماینده وارد می نماید. آسیب هایی مانند تخریب بافت های بدن، ایجاد زخم های عمیق، قانقاریا و درنهایت فاسد شدن بدن، اغلب اوقات وقتی که فرد نتواند رگ را به خوبی پیدا کند، پوست منطقه تزریق خیلی زود آغاز به تخریب شدن و گندیدن خواهد کرد و چیزی جز استخوان باقی نخواهد ماند.

افرادی که مدت زیادی از این ماده مخدر کشنده استفاده نمایند اعضای بدن خود را از دست می دهند. در رابطه باسن این افراد گفته می گردد استعمال نمایندگان کوروکودیل کم تراز دو سال عمرخواهند کرد.

نام کروکودیل را روسی ها به این دلیل برای این ماده مخدر انتخاب کردند که مصرف آن باعث می گردد پوست بدن به رنگ سبز درآید و پس از مدتی گوشت بدن بطور کامل پوسیده گردد و ا زبین برود.

این ماده مخدرکشنده و خطرناک که برای اولین بار درکشورهای حوزه سیبری و روسیه ساخته شده کروکودیل نام دارد.

براساس تحقیقات بعمل آمده کروکودیل به خاطر تاثیراتی که روی بدن مصرف نماینده می گذارد خطرناک ترین و به قولی وحشتناکترین موادمخدری است که تا به امروز در دنیا شناخته شده است.

تاثیرات روی پوست:

1-بافت مصرف نماینده را تخریب می نماید رنگ پوست راسبز و ناهموار

می نماید چیزی مثل حیوان کروکودیل.

2- بعد ازمدتی مصرف زخم ها و دمل های چرکین روی پوست ایجاد می گردد.

3-گام بعدی قانقاریا و قطع اعضای بدن.

4-ترکیبات سمی موجود درکروکودیل مانند متامفتامین استخوان فک و دندانها را از بین می برد.

تاثیرات روی مغز:

کروکودیل تاثیرات مخربی روی مغز داشته و باعث تخریب آن می گردد همچنین فرد معتاد به خطرناک ترین ماده مخدر دنیا راه رفتن و صحبت کردن را نیز از دست می دهد.

کروکودیل رانمی توان ترک کرد:

افراد معتاد به هروئین این شانس رادارند تابتواند اعتیاد خود را ترک نمایند اما کروکودیل بحث دیگری دارد.

دسومرفین تمام قربانیان خود را می کشد آن هم خیلی سریع زیرافرد آلوده زمانی برای ترکی ندارد یک فرد معتاد به هروئین شاید 6تا 7سال زنده بماند اما کروکودیل فرد رادرکمتر از دوسال می کشد.

منبع: جام جم آنلاین

به "ماده مخدر خطرناک کروکودیل، مخدری که قابل ترک نیست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماده مخدر خطرناک کروکودیل، مخدری که قابل ترک نیست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید