هوش مصنوعی خودرو های آینده تویوتا را طراحی کرد!

به گزارش موسیقی با امیر، هوش مصنوعی احتمالاً محبوب ترین اصطلاح در سال 2023 تا به امروز بوده است، بسیاری از صنایع به لطف فناوری های یادگیری ماشین آغاز به کشف فرصت های تازه حل مسئله نموده اند.

هوش مصنوعی خودرو های آینده تویوتا را طراحی کرد!

به گزارش خبرآنلاین، صنعت خودرو با توجه به اینکه بسیاری از شرکت ها در حال حاضر از هوش مصنوعی برای وظایف مختلف در بخش تحقیق و توسعه خود استفاده می نمایند، عقب نیست. تویوتا اکنون اعلام نموده است که به لطف تکنیک هوش مصنوعی مولد خود که به وسیله موسسه تحقیقاتی تویوتا (TRI) پیشرفته است، آغاز به تحقیق در مورد طراحی خودرو مبتنی بر هوش مصنوعی نموده است.

نگران نباشید، پیکاپ بعدی تاکوما شما یک نمای بیرونی کاملاً طراحی شده با هوش مصنوعی نخواهد داشت. در عوض، تویوتا می خواهد از این فناوری در مراحل اولیه طراحی استفاده کند، جایی که تکرار های مختلف یک پروژه خاص برای ملاحظات مهندسی مورد احتیاج است. یا به بیان ساده، اگر خودروساز تصمیم به ساخت یک کوپه دو در بزرگ تازه داشته باشد، می تواند از هوش مصنوعی بخواهد که تعدادی طرح اولیه را بر اساس پارامتر های از پیش مشخص شده ایجاد کند. در مورد رندری که در در ادامه می بینید، چنین است، این رندر به وسیله هوش مصنوعی ایجاد شده است.

مدیر بخش رانندگی تعاملی انسانی (HID) TRI شرح می دهد: ابزار های مولد هوش مصنوعی اغلب به عنوان الهام بخش طراحان استفاده می شوند، اما نمی توانند ملاحظات مهندسی و ایمنی پیچیده ای را که در طراحی واقعی خودرو وجود دارد، مدیریت نمایند. این تکنیک، نقاط قوت مهندسی سنتی تویوتا را با قابلیت های پیشرفته هوش مصنوعی مولد مدرن ترکیب می نماید.

منبع: فرارو

به "هوش مصنوعی خودرو های آینده تویوتا را طراحی کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوش مصنوعی خودرو های آینده تویوتا را طراحی کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید