برترین کافی شاپ های ژاپن کدامند؟

به گزارش موسیقی با امیر، قهوه، از محبوب ترین نوشیدنی ها در زندگی روزمره بسیاری از ماهاست. با خبرنگاران همراه باشید تا بهترین کافی شاپ های توکیو، مرکز ژاپن را بشناسیم.

برترین کافی شاپ های ژاپن کدامند؟

ژاپن یکی از بزرگ ترین مصرف نماینده های قهوه در دنیا است. پس جای تعجبی ندارد اگر مرکز این کشور پر از کافی شاپ های متنوع باشد. در این مقاله 10 تا از برترین کافی شاپ های مرکز این کشور، توکیو را معرفی می کنیم که هریک از آنها برای طعم های بی نظیر قهوه ای که سرو می نمایند و یا طراحی های داخلی منحصربه فرد مشهور و محبوب شده اند.

خانه پنکیک های بروکلین

خانه پنکیک های بروکلین کافی شاپ کوچک و جذابی به سبک نیویورک است. بیش از 10 مدل پنکیک های متنوع و خوشمزه در منو آن وجود دارد. باتوجه به کیفیت بالای پنکیک ها، قیمت آن ها کاملا منطقی است. در پخت پنکیک ها از میوه های تازه و واقعی به جای اسانس استفاده می نمایند که همین مورد هم، توجیه مناسبی برای قیمت های آن هاست. منو این کافی شاپ علاوه بر پنکیک ها، برگرها و نوشیدنی های متنوعی را هم شامل می گردد.

ساعت کار:

دوشنبه - یکشنبه، ساعت 11:30 صبح تا 8 شب

لاتست اوموتساندو

در خیابان پشتی فروشگاه اوموتساندو در مرکز شهر توکیو، کافی شاپ کوچک و متفاوت لاتست اوموتساندو واقع شده است. این کافی شاپ تقریبا تازه تاسیس است و در منطقه بی نظیری از شهر واقع شده است و برترین مکان برای کمی قهوه نوشیدن و استراحت کردن است. کارکنان این کافی شاپ همگی آموزش های کامل و حرفه ای نسبت به تهیه انواع قهوه دیده اند. برای دیدار با دوستی قدیمی و یا دیدار های کاری کوچک، این کافی شاپ پیشنهاد می گردد. وای فای رایگان این مکان، امکان را فراهم می نماید تا در کافی شاپ به کارهای عقب افتاده خودتان رسیدگی کنید.

ساعت کار:

دوشنبه - یکشنبه، ساعت 10 صبح تا 7 شب

کافی شاپ لاکتین

این کافی شاپ در مقابل ایستگاه شیبیویا واقع شده است و به وسیله برند دنیای محصولات مراقبت از پوست لاکتین تاسیس و نگهداری می گردد. فروشگاه این محصولات آرایشی در طبقه اول و کافی شاپ در طبقه دوم و سوم ساختمان واقع شده است. معماری جالب این ساختمان و پنجره های تمام قد آن، دید منحصربه فردی را از منطقه مشهور شیبیویا ایجاد نموده است. این کافی شاپ برای غذاهای مغزی و سالم و بعلاوه دسرهای خوشمزه اش مشهور است. کیک های میوه ای آن ها را با چای گیاهی امتحان کنید. این کافی شاپ در توکیو دو شعبه دیگر در منطقه ها شینجوکو و ایکبوکورو دارد.

ساعت کار:

دوشنبه - یکشنبه، ساعت 10 صبح تا 11 شب

شرکت قهوه استریمر

یکی از محبوب ترین کافی شاپ های توکیو، شرکت قهوه استریمر است که متعلق به برنده هنر طراحی بر روی لته، هیروشی سوادا است. این کافی شاپ تنها ده دقیقه پیاده با ایستگاه مترو فاصله دارد و به همین علت همواره شلوغ است که نشان می دهد کیفیت قهوه آن ها بسیار خوب است. بر روی هر فنجان قهوه در این کافی شاپ خود سوادا شخصا طراحی می نماید. شاید طراحی داخلی خود کافی شاپ خیلی خاص نباشد اما قهوه های آن قطعا بی نظیر است. وای فای رایگان یکی دیگر از گزینه های خوب این کافی شاپ است که در کنار نوشیدن یک قهوه مطلوب می توانید از لپ تاپ خود و اینترنت برای انجام کارهایتان بهره ببرید. مشهور ترین قهوه آنجا، لته استریمر است که در فنجانی به میزان یک کاسه سوپ خوری سرو می گردد.

ساعت کار:

دوشنبه - آدینه، ساعت 8 صبح تا 6 عصر

شنبه - یکشنبه، ساعت 10 صبح تا 6 عصر

کافی شاپ سوزو

یک وعده غذایی خود را در کافی شاپ منحصربه فرد سوزو میل کنید. این کافی شاپ دو شعبه در جینان و اوداگوا دارد که تقریبا به هم نزدیک هستند. طراحی داخلی این کافی شاپ با رنگهای رنگین کمان و لامپ های نئون است. طیف گسترده ای از انواع غذاها در کنار قهوه های متنوع با قیمت های مناسب در منوی این کافی شاپ واقع شده است. برنج، پیتزا، پاستا، دسرها و سالادها همگی از غذاهای خوشمزه این کافی شاپ هستند. چای مخصوص ظهر این کافی شاپ که بین ساعت های 2 ظهر تا 6 عصر سرو می گردد را از دست ندهید.

ساعت کار:

آدینه - شنبه، ساعت 11:30 صبح تا 11 شب

کافی شاپ نالو 76

نالو 76 یک کافی شاپ محبوب درکنار آرایشگاه است. اگر می خواهید با مردم محلی توکیو رو به رو شوید به این کافی شاپ سربزنید. این کافی شاپ در دو طبقه همکف و زیرزمین واقع شده است و طراحی داخلی آن بسیار خلاقانه است و قهوه های آنجا یکی از برترین ها در منطقه است. چیزی که این کافی شاپ را منحصربه فرد می نماید اجازه ورود حیوانات خانگی است و ممنوعیتی برایشان ندارد. بعلاوه سیگار کشیدن در این کافی شاپ آزاد است پس اگر از دود آن اذیت می شوید این کافی شاپ انتخاب خوبی برای شما نخواهد بود.

ساعت کار:

دوشنبه - آدینه، ساعت 11 صبح تا 11 شب

شنبه، ساعت 11 صبح تا 12 شب

یکشنبه، ساعت 11 صبح تا 11 شب

کافی شاپ موجو

درست در پشت معبد آکاگی این کافی شاپ واقع شده است. در سال 1390 در توکیو این کافی شاپ و فروشگاه قهوه آن افتتاح شد. این کافی شاپ قهوه های نیوزیلندی را با کیفیت عالی ارائه می دهد. انواع مختلفی از اسپرسو، ماکیاتو، کاپوچینو، قهوه نیوزیلندی با شیر سویا همراه با کیک های خانگی در این کافی شاپ تهیه می گردد. از مزیت های این کافی شاپ حضور کارکنان انگلیسی زبان است که برای گردشگران خارجی بسیار مناسب است و راحت تر می توانند سفارش دهند.

ساعت کار:

دوشنبه، ساعت 7:30 صبح تا 7 شب

سه شنبه - پنج شنبه، ساعت 7:30 صبح تا 8 شب

آدینه، ساعت 7:30 صبح تا 8:30 شب

شنبه، ساعت 9 صبح تا 8:30 شب

یکشنبه، ساعت 9 صبح تا 8 شب

ایستگاه قهوه لیتل نپ

این کافی شاپ کوچک درمقابل پارک یویوگی واقع شده است و قهوه های خوش طعمی را در فنجان های کاغذی برای شما سرو می نماید. رفتار خوب مالک این کافی شاپ و صحبت های محبت آمیز او با مشتریانش از جذابیت های این کافی شاپ است. صاحب کافی شاپ شخصا دانه های قهوه را روست می نماید.

ساعت کار:

دوشنبه - یکشنبه، ساعت 9 صبح تا 7 شب

کافی شاپ ساروتاهیکو

این کافی شاپ در سال 1389 به وسیله بازیگر مطرح ژاپنی، تومویوکی اوتسوکا تاسیس شد. یکی از محبوب ترین کافی شاپ ها برای قهوه خوران حرفه ای همین مکان است. ظرفیت این کافی شاپ 25 نفر است و تنوع دانه های قهوه آن تا 5 مورد است و اگر تمایل داشته باشید اسپرسوهای آن به وسیله دستگاه سینسو تهیه می گردد. لته هایی که با دانه های کلمبیایی تهیه می گردد بی نظیر است. خدمات و قهوه باکیفیت این کافی شاپ قطعا شما را برای دفعات بعدی به آنجا بازمی گرداند.

ساعت کار:

دوشنبه - آدینه، ساعت 8 صبح تا 1 بعد از نیمه شب

شنبه - یکشنبه، ساعت 10 صبح تا 1 بعد از نیمه شب

کافی شاپ لواسپازیو

کافی شاپ ایتالیایی لواسپازیو در توکیو برترین اسپرسوها را برای شما سرو می نماید. مالک آنجا در ایتالیا آموزش دیده است و آموزشگاهی برای آموزش باریستا یا کافی من ها دارد. تمام کارکنان آن کاملا آموزش دیده هستند و قهوه های آن از دانه های شمال ایتالیا تهیه می گردد. غذاهای ایتالیایی همانند پیتزا ناپلئونی، پاستا آی دنته در منوی این کافی شاپ وجود دارند.

ساعت کار:

دوشنبه - یکشنبه، ساعت 11 صبح تا 2 بعد از نیمه شب

منبع: کجارو / theculturetrip.com

به "برترین کافی شاپ های ژاپن کدامند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین کافی شاپ های ژاپن کدامند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید