خودروسازان با عرضه خودرو در بورس موافق هستند؟

به گزارش موسیقی با امیر، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در مورد موافقت یا مخالفت خودروسازان با عرضه خودرو در بورس توضیحاتی داد.

خودروسازان با عرضه خودرو در بورس موافق هستند؟

به گزارش گروه رسانه های موسیقی با امیر، به نقل از باشگاه موسیقی با امیر فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو در مورد عرضه خودرو در بورس، گفت: گروه صنعتی ایران خودرو در مورد عرضه خودرو در بورس، تابع تصمیماتی است که در سیاست کلان گرفته می شود.

او با تاکید بر اینکه امروز هیچ تصمیم قطعی برای عرضه خودرو در بورس گرفته نشده است، ادامه داد: بحث های کارشناسی و جلسات متعددی برای عرضه خودرو در بورس برگزار شده است اما هنوز هیچ تصمیم قطعی برای عرضه خودرو در بورس گرفته نشده است. حسن هایی از این کار می توان متصور بود اما از طرفی ممکن است مشکلاتی هم به وجود آورد. در مجموع هنوز جمع بندی های لازم در این خصوص گرفته نشده است و باید اجازه داد که فرآیندهای کارشناسی انجام شود و طی چند روز آینده به جمع بندی نهایی خواهند رسید.

هیچ خودرو معوقی در حوزه فروش فوق العاده نداریم

مدیرعامل ایران خودرو در مورد چگونگی عرضه خودرو در بورس، گفت: عرضه خودرو در بورس در قالب یک پکیج خواهد بود که در آن هم افزایش فراوری خواهیم داشت و در مقابل خودروها دیگر ناقص فراوری نخواهند شد و به نوعی به روز خودرو را فراوری خواهیم کرد. امروز این توفیق را داریم که هیچ خودرو معوقی در حوزه فروش فوق العاده نداریم.

این مقام مسئول تشریح کرد: تمام سعی ما بر این است که به فوریت به این برسیم که هیچ پیش فروشی معوق نمانده باشد و نه تنها فروش فوق العاده بلکه پیش فروش ها را هم به موقع تحویل دهیم. اکنون این توفیق را داریم که از 200 هزار دستگاه معوق به 30 هزار دستگاه رسیده ایم.

مقمیمی با بیان اینکه همکاری های لازم در مورد تامین قطعه در حال شکل گیری است، گفت: دانش بنیان ها، موسسات دانشگاهی و صنایع نظامی به این صنعت یاری زیادی نموده اند و در آینده اخبار خوبی در فراوری بعضی اقلام مهم صنعت خودرو را خواهیم داد که توسعه بسیار بزرگی خواهد بود. قطعاتی که امروز با کسری روبرو هستیم به قطعات وابسته به خارج از کشور بر می شود که تحریم در آن نقش داشته است.

مدیرعامل ایران خودرو گفت: اکنون بعضی اقلام که احتیاج به واردات دارد، تامین شده و در گمرکات مانده که گمرک همکاری خوبی در زمینه ترخیص آنها داشته است. گروه صنعتی ایران خودرو حتی در ایام تعطیلات نیز فعالیت دارد و طبق یک برنامه تعیین پیش می رویم و به جایی خواهیم رسید که هیچ خودرو ناقصی فراوری نخواهد شد.

اخبار گروه سایر رسانه ها صرفا بازنشر اخبار سایت ها و خبرگزاری هاست و موسیقی با امیر هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

بازگشت به صفحه رسانه ها

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خودروسازان با عرضه خودرو در بورس موافق هستند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودروسازان با عرضه خودرو در بورس موافق هستند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید