رفع نیازمندی های مردم باید سرلوحه برنامه های مدیران دستگاه های اجرایی باشد

به گزارش موسیقی با امیر، خبرنگاران/کردستان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: رفع مسائل و نیازمندی های مردم استان باید سرلوحه برنامه های مدیران دستگاه های اجرایی استان باشد.

رفع نیازمندی های مردم باید سرلوحه برنامه های مدیران دستگاه های اجرایی باشد

حسین خوش اقبال امروز در جلسه مدیران حوزه معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری با بیان این مطلب اظهار کرد: مردم ولی نعمتان ما هستند و همه مدیران باید با تمام توان با ارائه خدمات صادقانه برای رفع نارسایی ها مردم تلاش خود را مضاعف کنند.

وی افزود: مسائل امنیتی و اجتماعی از مهم ترین مباحث در راستا توسعه هستند و باید با برنامه ریزی همه جانبه جهت رسیدن به اهدف توسعه در این حوزه ها تلاش کرد.

خوش اقبال در ادامه خطاب به مدیران حوزه معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان گفت: شما باید همواره با پشتکار فراوان در راه خدمت به مردم در کار خود گام بردارید و با ارزیابی دقیق برنامه ها و نیز نحوه همکاری دستگاه های اجرایی در این حوزه ها به دقت برنامه های توسعه محور خود را اجرایی کنید.

به گزارش موسیقی با امیر و به نقل از روابط عمومی استانداری کردستان، وی ذکر کرد: باید با اطلاع رسانی و شفاف سازی اقدامات خود آن ها را به مردم اعلام کنید تا افکار عمومی در جریان اقدامات اجرا شده قرار گیرند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در سرانجام یادآور شد: نباید از تحلیل و بررسی مسائل در حوزه کاری خود غافل شویم و حتما ضروریست تا با رفع کاستی ها و تقویت نقاط قوت خود گام های اساسی را برای تحقق اهداف توسعه در جامعه محکم تر برداریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رفع نیازمندی های مردم باید سرلوحه برنامه های مدیران دستگاه های اجرایی باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفع نیازمندی های مردم باید سرلوحه برنامه های مدیران دستگاه های اجرایی باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید