ماجرای فرزند ساعد سهیلی و گلوریا هاردی و بنر های شهرداری!

به گزارش موسیقی با امیر، ساعد سهیلی و گلوریا هاردی برای اولین بار از فرزند خود رونمایی کردند و تعجب همگان را در فضای مجازی برانگیختند.

ماجرای فرزند ساعد سهیلی و گلوریا هاردی و بنر های شهرداری!

به گزارش همشهری، ساعد سهیلی، بازیگر مشهور و همسر فرانسوی اش، گلوریا هاردی، با انتشار ناگهانی تصویری از خود در کنار فرزندشان در اینستاگرام کاربران را حیرت زده کردند.

فرزند آن ها پسری به نام هامون سهیلی است. سهیلی و هاردی که چند سالی از ازدواجشان می گذرد، پیش از این حرفی از بچه داشتن خود نزده بودند.

هامون سهیلی پسر این زوج مشهور صفحه ای هم در اینستاگرام دارد که تعداد دنبال کنندگان آن به همین زودی به بیش از 11 هزار نفر رسیده است.

مدتی قبل شهرداری تهران بنر هایی در سطح شهر برای تبلیغ فرزندآوری نصب کرده بود که در آن ها از تصویر ساعد سهیلی و گلوریا هاردی استفاده شده بود.

روی این بنر ها جمله من یک پدر/ مادر هستم به چشم می خورد. انتشار تصویر این بنر ها در شبکه های اجتماعی واکنش مختلف کاربران را در پی داشت.

برخی از این کار شهرداری تعجب کردند و می گفتند استفاده از تصاویر افراد مشهوری که بچه ندارند بی معنی است. برخی هم منتقد این کار بودند و نظر دیگری داشتند.

و این دست تبلیغات را با وجود مسائل اقتصادی خانواده ها که مانع اصلی فرزندآوری شمرده می شود، بی فایده دانستند. حالا، اما روشن شده که استفاده از تصویر ساعد سهیلی و گلوریا هاردی در بنر های شهرداری بی دلیل نبوده است.

از طرف دیگر، سعید سهیلی (کارگردان) پدر ساعد سهیلی نیز با انتشار این عکس در صفحه اینستاگرام خود نوشت: ستاره ای بدرخشید و ماه مجلس شد. چهارمین سالروز تولدت مبارک باد، هامون سهیلی.

منبع: فرارو

به "ماجرای فرزند ساعد سهیلی و گلوریا هاردی و بنر های شهرداری!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای فرزند ساعد سهیلی و گلوریا هاردی و بنر های شهرداری!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید