نحوه استفاده از ژل ابرو؛ 5 مرحله آسان برای مرتب کردن ابرو

به گزارش موسیقی با امیر، انواع مختلفی از ژل ابرو از جمله ژل ابروهای شفاف، رنگی و فیبری در بازار وجود دارد. ژل ابرو شفاف برای کسانی که می خواهند ظاهری طبیعی داشته باشند و به ابروهای خود فرم دهند، عالی است. ژل ابرو رنگی به ابروها رنگ اضافه می کند و به ایجاد ظاهری فانتزی و کامل تر کمک می کند. در حالی که ژل ابرو فیبری حاوی الیاف ریز است که به موهای ابرو می چسبند و توهم ابروهای ضخیم تری را در بیننده ایجاد می کنند. بهتر است بدانید، نوع ژل ابرویی که انتخاب می کنید، به ظاهر دلخواه شما و تاثیری که می خواهید روی دیگران بگذارید، بستگی دارد. پس از انتخاب ژل ابروی مناسب، حال باید طرز استفاده از ژل ابرو را بدانید. ما در ادامه نحوه استفاده از ژل ابرو کاسه ای و طرز استفاده از انواع مارک ژل ابرو را با شما در میان خواهیم گذاشت.

نحوه استفاده از ژل ابرو؛ 5 مرحله آسان برای مرتب کردن ابرو

نحوه استفاده از ژل ابرو

ژل ابرو یکی از لوازم آرایش چشم و ابرو است. کلید دستیابی به ابروهای عالی تنها در نوع ژل ابرویی که انتخاب می کنید نیست بلکه تکنیک کاربرد و طریقه استفاده از ژل ابرو نیز نقش مهمی در به دست آوردن نتایج مطلوب دارد. اگر می خواهید با استفاده از ژل ابرو به ابروهایی بی عیب و نقص برسید، مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

1. آماده سازی ابرو

قبل از استفاده از هرگونه محصول ابرو، ضروری است که ابروهای خود را آماده کنید. شما باید مطمئن شوید که ابروهایتان تمیز و مرتب هستند. پس با تمیز کردن ملایم ابروهای خود شروع کنید تا هرگونه آلودگی، روغن یا مواد آرایشی از روی آن ها پاک شوند. می توانید از میسلار واتر برای این کار استفاده کنید. هنگامی که ابروهای شما تمیز شدند، آن ها را به آرامی خشک کنید.

2. ابرو خود را برس بکشید

بهتر است قبل از اینکه با ژل ابرو، حالت ابروهای خود را ثابت کنید، آن ها را با برس ابرو، شانه کنید. سعی کنید موهای ابرو خود را در جهت رویش آن ها شانه کنید. اگر انتهای ابرو را به سمت پایین و انتهای دم ابرو برس بکشید، با اینکار می توانید ظاهری براق و باریک به ابروهای خود بدهید. اما اگر در پی ایجاد ابروهایی پرتر هستید، آن ها را تا دم ابرو به سمت بالا شانه کنید. روشی که انتخاب می کنید به این بستگی دارد که می خواهید ابروهایتان چگونه به نظر برسند، اما در هر صورت توصیه می کنیم پس از برس زدن ابروهایتان، جاهای خالی را با مداد ابرو پر کنید.

3. استفاده از ژل ابرو

برای برخورداری از حداکثر اثر ژل ابرو می توانید برس را کاملا به ژل ابرو آغشته کنید. سپس آن را از گوشه داخلی تا گوشه بیرونی ابروهایتان بکشید. برس ابرو آغشته به ژل ابرو را روی ریشه تا نوک ابروهای خود بکشید تا به یک پوشش یکنواخت برسید. ژل ابرو در سریعترین حالت ممکن، باعث لیفت ابروهای شما می شود. اگر نمی دانید که لیفت ابرو چیست، باید بگوییم که بالابردن ابروها به منظور پرحجم شدنشان را لیفت ابرو می گویند که با روش های مختلف از جراحی گرفته تا استفاده از ژل و صابون لیفت ابرو، می توان به آن دست یافت.

4. افزایش حجم ابرو

این مرحله فقط برای کسانی است که می خواهند حجم بیشتری به ابروهای خود بدهند. این هدف به لطف طیف وسیعی از محصولات ابرو به راحتی قابل دسترس است. بعد از اینکه ابروهای خود را به سمت بالا برس زدید تا حجم بیشتری داشته باشید و آن ها را با مداد یا پودر ابرو پر کردید، می توانید از یک ژل ابرو رنگی بر روی ابروهای خود استفاده کنید.

ژل های ابرو رنگی با ایجاد عمق، ابروهایتان را پر و درخشان نشان می دهند. اما باید مراقب باشید که در استفاده از آن ها افراط نکنید زیرا استفاده بیش از حد از آن ها، ابروهایتان را غیرطبیعی و بلوک مانند می کنند. ژل رنگی خود را با حرکات کوتاه و سبک بر روی ابروهایتان بمالید تا طبیعی ترین ظاهر را به دست آورید.

5. نمایش نهایی ابروها

برای افزودن رنگ نهایی به ابروهای خود، می توانید از تکنیک پوشاندن و هایلایت کردن استفاده کنید. مقدار کمی کانسیلر را در اطراف ابروهای خود به خوبی بمالید تا ظاهری تمیز و براق داشته باشید. همچنین می توانید با هایلایتر روی استخوان ابرو خود را دنبال تا قوس ابرو خود را پیدا کنید و بدین نحو ابروهایتان را برجسته تر کنید.

به یاد داشته باشید استفاده از ژل ابرو یک روش موقتی است اگر در پی تغییر ابروهای خود به مدت طولانی تری هستید ما به شما فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ ابرو را پیشنهاد می کنیم.

نکات مهم در استفاده از ژل ابرو

روش استفاده از ژل ابرو سخت نیست و در کمترین زمان ممکن، نتیجه دلخواه را به شما می دهد. با این حال نکات پیش رو به شما کمک می کند بدون لحظه ای ترید برس ژل ابرو را بر روی ابروهای خود بکشید زیرا می دانید هر مسئله ای، راه حلی دارد.

اگر به طور تصادفی از مقدار زیاد ژل ابرو استفاده کردید یا از خط ابرو خارج شدید نگران نشوید. زیرا به سادگی یک برس اسپولی تمیز بردارید و به آرامی ابروهای خود را شانه کنید تا ظاهر آن نرم شود. بدین ترتیب ژل ابرو اضافی از بین می رود.

در نهایت اگر ژل ابرویی بر روی پوست شما باقی ماند، با یک پنبه مرطوب، آن را پاک کنید. می توانید از یک پاک کننده آرایش چشم مانند پاک کننده آرایش فوری چشم برای پاک کردن ژل اضافی بر روی ابروهایتان استفاده کنید. مقداری از پاک کننده آرایش را روی یک پد پنبه ای بریزید. سپس به آرامی ژل اضافی روی پوست خود را پاک کنید.

برای حفظ کارایی و تمیزی ژل ابرو و وسایل آرایش ابروی خود، مطمئن شوید که در آن ها را در بین دفعات استفاده محکم بسته اید. این کار از خشک شدن ژل ابرو جلوگیری می کند.

فراموش نکنید که پس از استفاده، برس ابرو خود را با آب گرم و صابون بشویید.

نحوه استفاده از ژل ابرو کاسه ای

احتمالا تا به امروز شفافیت و طبیعی بودن ابروهای افراد مشهور و بازیگران توجه شما را به خود جلب کرده است. راز ابروهایی زیبا و در عین حال متناسب با صورتتان، رسیدگی به آن ها است. یکی از روش های مراقبت و آرایش ابروها، استفاده از ژل ابروی کاسه ای برای حالت دادن ابروها است.

راهنمای استفاده: طرز استفاده از ژل ابرو کاسه ای تفاوتی با ژل ابرو ریملی ندارد. فقط کافی است که برس ابرو خود را داخل آن بمالید و بعد از اینکه برس کاملا به ژل ابرو کاسه ای آغشته شد، آن را در جهت رویش ابروهایتان بکشید. نتیجه کار شما را شگفت زده خواهد کرد.

زاویه برس ژل ابرو کاسه ای با دسته آن، 90 درجه است، به همین دلیل به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

نحوه استفاده از ژل ابرو سریتا

اگر در پی بهترین مارک ژل ابرو هستید، پیشنهاد ما ژل ابرو سریتا است که به ابروهای شما، حالت و فرم دلخواه را می دهد. ماندگاری ژل تثبیت کننده ابرو سریتا، 24 ساعت است. اپلیکاتور ژل ابرو سریتا بسیار کاربردی و مانند ریمل مژه است. فرمولاسیون این ژل ابرو ویتامینه و حاوی ویتامین های B5 و E است. به همین دلیل علاوه بر جنبه آرایشی، باعث تقویت ابروهای شما نیز می شود. ژل ابرو سریتا دارای عصاره آلوئه ورا است که باعث آبرسانی نیز می شود. ژل فیکس ابرو سریتا تکمیل کننده آرایش شما است و به ابروهایتان زیبایی و درخشندگی می دهد. استفاده از این محصول اثری از سفیدک و گچی شدن بر روی ابروهای شما باقی نمی گذارد. این ژل ابرو بی رنگ است.

راهنمای استفاده: نحوه استفاده از ژل ابرو سریتا بدین گونه است که ابتدا ابروهای خود را از هر نوع آلودگی پاکسازی و سپس برس کنید. برس ابرو را به ژل ابرو سریتا آغشته کنید و در راستای خط رویش ابروهایتان به سمت بالا شانه بزنید. درنهایت صبر کنید تا ژل ابرو خشک شود.

نحوه استفاده از ژل ابرو اسنس

ژل حال دهنده ابرو و مژه اسنس (Essence) دارای بافت ژله ای و شفاف و فاقد رنگ است. به همین دلیل این محصول جلوه ای طبیعی به ابروهای شما خواهد داد. برای خانم هایی که در پی ابرو و مژه هایی مرتب و یکدست هستند، ژل حالت دهنده اسنس بهترین گزینه است که اثر و ماندگاری بالایی هم دارد. زیرا سایر روش ها مانند استفاده از شانه ابرو به طور موقت ابروهایتان را مرتب می کنند.

راهنمای استفاده: نحوه استفاده از ژل ابرو و مژه انسنس بسیار راحت است. برای حالت دادن به ابروهای خود کافی است، برس ژل ابرو را در امتداد رویش ابروهایتان بکشید. برای نتیجه بهتر می توانید این کار را چند بار تکرار کنید و سپس تا خشک شدن ابروهایتان، صبر کنید. این ژل ابرو و مژه، حالت ابروهایتان را ثابت نگه می دارد.

سخن پایانی

استفاده از ژل ابرو برای داشتن ابروهایی شفاف و طبیعی ضروری هستند. مزیت ژل ابرو در راحتی و سرعت استفاده از آن ها است. امیدواریم با خواندن این مقاله بتوانید بهترین روش استفاده از ژل ابرو را در آرایش های خود

به کار ببرید.

منبع: beautydaily

منبع: دیجیکالا مگ

به "نحوه استفاده از ژل ابرو؛ 5 مرحله آسان برای مرتب کردن ابرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه استفاده از ژل ابرو؛ 5 مرحله آسان برای مرتب کردن ابرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید