نحوه ثبت نام وام 20 میلیونی بازنشستگان تأمین اجتماعی

به گزارش موسیقی با امیر، خبرنگاران: بنا بر اعلام سازمان تأمین اجتماعی، بازنشستگان این سازمان می توانند برای دریافت وام 20 میلیون تومانی به صورت غیرحضوری و یا حضوری در کانون های بازنشستگی در خردادماه ثبت نام نمایند.

نحوه ثبت نام وام 20 میلیونی بازنشستگان تأمین اجتماعی

پرداخت وام قرض الحسنه از جمله تسهیلاتی است که سازمان تامین اجتماعی به بازنشستگان واجد شرایط خود پرداخت می نماید و آنطور که احمد اسفندیاری؛ معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی عنوان نموده است مقدار این وام در امسال افزایش یافته است.

اسفندیاری با اشاره به پرداخت وام قرض الحسنه از سوی سازمان تأمین اجتماعی به بازنشستگان خود اظهار کرد: سال گذشته مبلغ 12 میلیون تومان به بازنشستگان واجد شرایط به عنوان وام قرض الحسنه با کارمزد 4 درصد پرداخت می شد که با پیگیری های اجرا شده امسال این رقم به 20 میلیون تومان افزایش یافته است.

وی درخصوص نحوه ثبت نام و پرداخت وام قرض الحسنه به بازنشستگان گفت: بازنشستگان در هر استان و شهرستان می توانند با مراجعه به کانون های بازنشستگی اقدام به ثبت نام نموده و وام 20 میلیون تومانی خود را دریافت نمایند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی در ارتباط با زمان ثبت نام بازنشستگان جهت در یافت وام اشاره شده گفت: از اواخر خردادماه فرآیند ثبت نام بازنشستگان برای پرداخت وام 20 میلیون تومانی شروع می گردد.

رستوران های روباز مشهد

رستوران نزدیک حرم مشهد

فهرست وسایل سفر به مشهد با اتوبوس

وی در پاسخ به این پرسش که امسال چه تعداد از بازنشستگان تأمین اجتماعی از تسهیلات و وام اشاره شده بهره مند خواهند شد، اعلام نمود: بر اساس برنامه ریزی امسال قرار است 500 هزار نفر از بازنشستگان از این تسهیلات بهره مند شوند.

ثبت نام وام بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی 1402 به وسیله مراجعه به کانون های بازنشستگی و تکمیل فرم وام ضروری مستمری بگیران امکان پذیر است. از جمله شرایط دریافت این وام می توان به داشتن کارت عضویت کانون بازنشستگی تامین اجتماعی اشاره نمود.

مستمری بگیران واجد شرایط ثبت نام وام ضروری بازنشستگان تامین اجتماعی به دو روش می توانند نسبت به ثبت نام خود برای دریافت وام 20 میلیون تومانی اقدام نمایند. در روش اول به صورت غیر حضوری و به وسیله کانون های بازنشستگی که این روش برای استان ها و شهرستان های است که ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می گردد و روش دوم به صورت حضوری، در این روش متقاضیان با حضور در کانون های بازنشستگی و ارائه مدارک خود ثبت نام خود را انجام می دهند.

داشتن کارت عضویت کانون بازنشستگی تامین اجتماعی، برای متقاضی ثبت نام وام بانک رفاه به مستمری بگیران تامین اجتماعی 1402یا همان وام ضروری، الزامی است. با توجه به استعلامی که از سوی بانک، برای اعطای تسهیلات به مستمری بگیران دریافت خواهد شد، مستمری بگیران، باید فاقد هرگونه چک برگشتی، بدهی بانکی و اقساط معوقه باشند.

منبع: توریسم آنلاین

به "نحوه ثبت نام وام 20 میلیونی بازنشستگان تأمین اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه ثبت نام وام 20 میلیونی بازنشستگان تأمین اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید