هر خانه ای با این وسیله دکوری زیبا می گردد

به گزارش موسیقی با امیر، زیباسازی فضای منزل، یکی از راه های داشتن روحیه بهتر محسوب می گردد. به همین علت، انتخاب لوازم و وسایل زیبا و درست در فضای کار و زندگی، از اهمیت بالایی برخوردار است.

هر خانه ای با این وسیله دکوری زیبا می گردد

اگر جزو هواداران گیاهان سبز و زنده باشید، به خوبی می دانید حضور گیاهان در فضای خانه، می تواند فضایی سرزنده را به وجود بیاورد. گذاشتن انواع گیاهان در فضاهای مختلف خانه، به خوبی می تواند دکوراسیون شما را زیبا کند. در این مطلب از موسیقی با امیر به معرفی استندهای مناسب در دکور منزل می پردازیم.

استندهای مناسب در دکور منزل

اگر بخواهید به یاری گیاهان دکوراسیون خود را متحول کنید، استفاده از یک استند گل متفاوت، می تواند به شما یاری کند. در ادامه چند مورد از این استندها را به شما معرفی می کنیم.

جا گلدانی پایه کوتاه رومیزی از استندهای مناسب در دکور منزل

اگر میز کارتان خلوت است، استفاده از یک گلدان کوچک روی آن می تواند علاوه بر زیبایی فضا، باعث ایجاد حس زندگی در شما گردد. استفاده از یک جا گلدانی رومیزی به شما یاری می نماید گلدان کوچک خود را به زیباترین شکل ممکن روی میز خود قرار دهید.

با استفاده از یک استند رومیزی می توانید ساده ترین گلدان ها را انتخاب کنید و درون آن قرار دهید. به طور مثال یک سانسوریای کوچک یا گیاه کاکتوس بدون خار می تواند انتخاب مناسبی برای کاشت در درون گلدان سفالی و قرار دادن آن داخل استند فلزی باشد. این نوع استند به دلیل فلزی بودن در صورتی می تواند در فضای باز مورد استفاده قرار بگیرد.

استند سه پایه

اگر بخواهید برای فضای نه چندان کوچک خود، یک گلدان کوچک تهیه کنید، می توانید با خرید یک استند سه پایه، آن را در ارتفاع قرار دهید تا تصویر زیبایی در فضای شما ایجاد کند.

یک استند گل بلند مانند استند گل سه پایه کشمیر، می تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای قرار دادن یک گلدان سایز میانه در دامنه دید باشد. این نوع استند به دلیل فلزی بودن در صورتی می تواند در فضای باز مورد استفاده قرار بگیرد که آن را زیر یک سایه بان قرار دهید و دلیل، احتمال زنگ زدن فلزهای استند در اثر باران های شدید خواهد بود. برای اینکه خانه زیبایی داشته باشید به مطلب این گیاهان زیبایی بی نظیری به خانه شما می دهند سر بزنید.

جا گلدانی رومیزی از استندهای مناسب در دکور منزل

برای آنکه یک گلدان کوچک 25 سانتی را در دیدرس قرار دهید، گذاشتن آن روی میز احتمالا انتخاب خوبی خواهد بود. اما اگر می توانید گلدان ساده خود را روی یک پایه کوچک فلزی بگذارید. سپس گلدان به همراه پایه را روی میز قرار دهید، می توانید جلوه آن را دو چندان کنید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب این کار آشپزخانه شما را گران و لوکس می نماید را بخوانید.

منبع: پیام دلتا

به "هر خانه ای با این وسیله دکوری زیبا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هر خانه ای با این وسیله دکوری زیبا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید