هر دو تیم آلومینیوم و پیکان به امتیاز کامل بازی احتیاج دارند

به گزارش موسیقی با امیر، سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: با توجه به شرایط جدول بازی سختی برای ما و آلومینیوم است و هر دو تیم احتیاج به پیروزی داریم.

هر دو تیم آلومینیوم و پیکان به امتیاز کامل بازی احتیاج دارند

موسیقی با امیر، اراک - مجتبی حسینی در نشست خبری پیش از بازی با آلومینیوم اراک گفت: با توجه به شرایط جدول و نزدیکی امتیاز دو تیم بازی بسیار سختی داریم و هر دو تیم به امتیاز کامل بازی احتیاج دارند.

او در خصوص شرایط تیم آلومینیوم گفت: بازی برای هر دو تیم مشکل است هر دو تیم به برد احتیاج دارند آلومینیوم یک تیم درست و حسابی است.

او ادامه داد: هم در کار تهاجمی و هم در کار دفاعی یک تیم منظم و خوب هستند که می دانند در زمین چه نمایند ما هم سعی کردیم شناخت خوبی از این تیم داشته باشیم.

او در خصوص داوری مسابقه گفت: امیدوارم داوران بازی کم اشتباهی داشته باشند چون داور از ارکان اصلی مسابقه است که می تواند در برگزاری بهتر بازی نقش مهمی داشته باشد.

حسینی در خصوص اینکه پیکان بیرون از خانه بازنده نمی گردد و خوب امتیاز جمع می نماید گفت: واقعیت این است که ما استادیوم اختصاصی نداریم برای همین هم برای ما فرقی نمی نماید که در کدام استادیوم بازی کنیم اما تیم ما در زمین باکیفیت فوتبال بهتری بازی می نماید.

ر

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "هر دو تیم آلومینیوم و پیکان به امتیاز کامل بازی احتیاج دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هر دو تیم آلومینیوم و پیکان به امتیاز کامل بازی احتیاج دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید