همایش روز ملی زیست فناوری برگزار می گردد

به گزارش موسیقی با امیر به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان،ششمین همایش روز ملی زیست فناوری با هدف رونق بازار تولیدات ایران ساخت 27 آذرماه برگزار می گردد.

همایش روز ملی زیست فناوری برگزار می گردد

رویدادی که محلی مناسب برای برگزاری مذاکرات رودررو میان بازیگران زنجیره ارزش زیست فناوری همانند زیست فناوری غذایی، دارو و درمان، کشاورزی، پزشکی، انفورماتیک، تجهیزات پزشکی، تشخیص، نانوبیوتکنولوژی، سلول های بنیادی، اخترزیست و غیره است.

بعلاوه در ششمین همایش ملی زیست فناوری با حضور بخش های تاثیرگذار در توسعه این صنعت؛ مانند شتاب دهنده ها، صنایع بزرگ و فناوران؛ هم افزایی و همکاری میان آنها افزایش می یابد و زمینه برای توسعه هرچه بیشتر صنعت زیست فناوری فراهم خواهد شد. این همایش با مشارکت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت، علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می گردد.

بخش نمایشگاهی این رویداد هم میزبان 15 شتابدهنده زیست فناوری است. در این نمایشگاه فرصتی فراهم شده است تا اساتید، دانشجویان و فناوران با مراکز شتابدهی و نوآوری، ارتباطی مستمر و مفید برقرار نمایند.

ارائه های فضای باز با هدف ترویج کارآفرینی در زیست فناوری، اهداء چهاردهمین جایزه بزرگ زیست فناوری دانشگاه تربیت مدرس و ارائه های ویژه با هدف انتقال محتوا و دانش های شهودی به مخاطبان از برنامه های این همایش یک روزه است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "همایش روز ملی زیست فناوری برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همایش روز ملی زیست فناوری برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید