پرسپولیس معادلات را برهم می زند، آسیا انگشت حیرت به دهان می گیرد

به گزارش موسیقی با امیر به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، هیات مدیره و مدیر عامل پرسپولیس ایران، پیش از پرواز سرخپوشان به هند، پیغامی را در بدرقه ایشان صادر کرد. در بخشی از این پیغام چنین آمده است:

پرسپولیس معادلات را برهم می زند، آسیا انگشت حیرت به دهان می گیرد

اعضای محترم و با غیرت تیم فوتبال پرسپولیس اکنون که برای خلق حماسه دیگری از فوتبال ایران، راهی سفر هستید، بدانید که میلیون ها قلب برای سربلندی شما می تپد که مایه عزت فوتبال ایران بوده اید.

در این سال ها هیچ گاه تردید وجود نداشته است که بسکمک اوقات از جمع امکانات و پشتیبانی های اقتصادی، در کنار هم در رقابتی نابرابر حضور داشته ایم، اما پرچم پرسپولیس همیشه افراشته بوده است و همچنان در اهتزاز خواهد بود.

اینک شما نه فقط نمایندگان خانواده عظیم پرسپولیس در سرتاسر ایران زمین که نماینده فوتبال ایران هستید و برای سلحشوری مهار نشدنی دگرباره شما لحظه شماری می کنیم. آسیا بار دیگر انگشت حیرت به دندان خواهد گرفت، از آنچه که شما انجام خواهید داد و معادلات را بر هم خواهید ریخت تا داستان با شکوه خودتان را بنویسید.

حکایت شاهکار حضور دگرباره در فینال و این بار به کمک خدا، قهرمانی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا که خالی بودن جای آن زیبنده فوتبال ایران نیست.

شیرهای سرخ ایران این بار هند را به بخش دیگری از خاطرات شیرین تاریخ فوتبال پرسپولیس ایران بدل کنید.

بازیکنان غیرتمند و مربیان با درایت بدانید خانواده عظیم پرسپولیس توانایی های ستودنی شما را با عمق جان باور دارد. در شایستگی شما آنچه تا کنون خلق نموده اید بهترین گواه است و به راستی که حق و برازنده شما بیش از این ها است و اکنون فرصتی دیگر برای دستیابی به آن پیروز و پیروز باشید.

بدیهی است برای بخش مدیریت باشگاه پرسپولیس، اول سلامت همه اعضای تیم و سپس نتیجه گیری با رعایت اخلاق حرفه ای و بازی جوانمردانه مدنظر است و ایمان داریم برای رسیدن به بهترین ها با تمام توان می کوشید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پرسپولیس معادلات را برهم می زند، آسیا انگشت حیرت به دهان می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس معادلات را برهم می زند، آسیا انگشت حیرت به دهان می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید