پیرلو: تعادل تیم مان بیشتر شده اما می توانستیم بهتر از موقعیت های مان استفاده کنیم

به گزارش موسیقی با امیر، سرمربی تیم فوتبال یوونتوس با وجود کسب پیروزی در اولین بازی اروپایی خود معتقد بود که تیمش می توانست نتیجه ای بهتر کسب کند.

پیرلو: تعادل تیم مان بیشتر شده اما می توانستیم بهتر از موقعیت های مان استفاده کنیم

به گزارش موسیقی با امیر، آندره آ پیرلو آغاز خود با یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا را با پیروزی 2 بر صفر در خانه دیناموکیف از گروه G رقابت ها ثبت کرد.

سرمربی بانوی پیر که هر دو گل تیمش توسط آلوراو موراتا به ثمر رسید، پس از بازی گفت: هر چه می گذرد تعادل تیم ما بیشتر می شود. امشب ما می توانستیم از برخی از موقعیت هایی که در نیمه اول داشتیم بهتر استفاده و بازی را بهتر اداره کنیم. خیلی مهم بود که یک بازی منسجم تر را نسبت به بازی قبلی مان مقابل کروتونه در لیگ ارائه کردیم.

پیرلو درباره مصدومیت کاپیتان یوونتوس جورجو کیه لینی که در اوایل نیمه اول مجبور به ترک میدان شد هم گفت: او از زمان حضور اخیرش در اردوی تیم ملی از ناحیه عضله پشت ران آسیب دیده بود و امشب مصدومیتش تشدید شد. در چند روز آینده وضعیتش را ارزیابی خواهیم کرد تا معین شود که میزان مصدومیتش چقدر است. البته دمیرال با ورودش به میدان به جای کیه لینی کار خود را خوب انجام داد و من از عملکردش راضی ام.

سرمربی یوونتوس درباره نیمکت نشین کردن مجدد پائولو دیبالا و استفاده از او به عنوان بازیکن تعویضی در نیمه دوم گفت: دیبالا احتیاج داشت که بازی کند، اما صد درصد آماده نبود. او آهسته آهسته و به تدریج باید آمادگی اش را بالا ببرد و من مطمئنم که دوباره به شرایط ایده آل برمی شود. برنامه من داشتن بازیکنان پرتعداد در حملات است. امشب ما از موراتا، کولوسفسکی و کیه زا استفاده کردیم، اما این آرایش ممکن است تغییر کند، چرا که کریستیانو رونالدو غایب است و دیبالا هم هنوز به اوج برنگشته است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی موسیقی با امیر بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پیرلو: تعادل تیم مان بیشتر شده اما می توانستیم بهتر از موقعیت های مان استفاده کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیرلو: تعادل تیم مان بیشتر شده اما می توانستیم بهتر از موقعیت های مان استفاده کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید