پیش بینی یک فعال بازار از ریزش قیمت خودروها

به گزارش موسیقی با امیر، خبرنگاران : نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو در مورد کاهش قیمت خودرو در بازار آزاد، توضیحاتی داد.

پیش بینی یک فعال بازار از ریزش قیمت خودروها

به گزارش موسیقی با امیر به نقل از خبرآنلاین، نعمت الله کاشانی نسب، نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو،با تاکید بر اینکه قیمت خودرو همچنان در بازار آزاد اعلام نشده است، گفت: بیش از یک ماه است که هیچ معامله ای در بازار خودرو صورت نگرفته و خرید و فروش ها صفر است. همانطور که تالارهای پذیرایی هیچ مشتری ندارند و با رکود روبرو شدند و این رکود به سراغ نمایشگاه داران هم آمده است.

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو در خصوص علت معامله نشدن خودرو در بازار آزاد، گفت: فروشنده ها، از فروش خودرو خودداری می نمایند، چرا که بعضی از آنها در زمان گرانی خودرو خرید نموده اند و اگر در این زمان خودرو را بفروشند، ضرر می نمایند، در مقابل خریداران به دلیل افت قیمت ها در بازار از خرید خودرو ممانعت می نمایند و این رویه باعث کاهش معاملات در بازار شده است.

کاشانی نسب با تاکید بر اینکه قیمت ها تا زمان ثبات، ممکن است کاهش داشته باشد، گفت: منتظر ثبات در بازار خودرو هستیم و اگر بازار ثبات پیدا کند، خرید و فروش رونق می گیرد و قیمت را می توان گفت. اکنون تنها قیمت خودرو در فضای مجازی اعلام می گردد.

او با بیان اینکه با وجود اینکه 180 هزار خودروی ناقص در پارکینگ خودروسازان وجود دارد و دلالان که مهم ترین عامل افزایش قیمت ها بودند از بازار خودرو خارج شده اند،گفت: بنابراین قیمت خودروهای داخلی ارزان قیمت به دو دلیل کاهش قدرت خرید مردم و خروج دلالان از بازار کاهش پیدا خواهد نمود.

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو در خصوص خرید و فروش خودروهای تازه فراوری شده خودروسازان، گفت: بعضی از قیمت ها که در بازار آزاد اعلام می گردد، ساختگی است به خصوص در خصوص خودروهای تازه فراوری شده، به طور مثال در خصوص خودرو 207 سقف شیشه ای ایران خودرو هیچ خرید و فروشی صورت نگرفته است.

منبع: اقتصادنیوز

به "پیش بینی یک فعال بازار از ریزش قیمت خودروها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی یک فعال بازار از ریزش قیمت خودروها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید