کارمندان توییتر برای همواره دور کار شدند

به گزارش موسیقی با امیر، بنیانگذار و مدیر عامل توییتر در تازه ترین بیانیه خود گفت: کارمندان این شرکت تا هر وقت که مایل باشند می توانند از خانه کار نمایند.

کارمندان توییتر برای همواره دور کار شدند

به گزارش موسیقی با امیر از خبرگزاری فارس، جک دروسی، بنیانگذار و مدیر عامل توییتر در تازه ترین بیانیه خود گفت: کارمندان این شرکت تا هر وقت که مایل باشند می توانند از خانه کار نمایند.

دروسی با این بیانیه جدید تأیید نموده است که بسیاری از کارها، احتیاج به حضور در شرکت ندارد و پس از خاتمه شیوع ویروس کرونا، دورکاری می تواند ادامه داشته باشد.

بسیاری از شرکت های عظیم فناوری نظیر گوگل و فیس بوک مدتی است که دورکاری کارمندان خود را به عنوان روشی برای کاهش شیوع ویروس کرونا انتخاب نموده اند، اما توییتر یک قدم از آنها جلوتر است و تصمیم دارد تعداد زیادی از کارمندان را به طور نامحدود دورکار کند.

این شبکه اجتماعی به BuzzFeed News تأیید نموده است که به بسیاری از کارمندان اجازه می دهد تا به طور نامحدود از خانه کار نمایند؛ بعضی از افراد باید برای نگهداری سرور و سایر فعالیت ها حضور یابند اما کسانی که می توانند از راه دور کار نمایند، این مجوز را دارند که دورکاری را انتخاب نمایند.

به نظر می رسد توییتر به دنبال آن است که در طولانی مدت هزینه شرکت خود را با عدم حضور کارمندان کاهش دهد.

منبع: جام جم آنلاین

به "کارمندان توییتر برای همواره دور کار شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارمندان توییتر برای همواره دور کار شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید