8 عنصر برای سبک آشپزخانه کلاسیک

به گزارش موسیقی با امیر، آشپزخانه های کلاسیک، بی سرانجام و در عین حال تازه هستند. آن ها اغلب دارای پالت های رنگی خنثی و جزئیات ساده و غیرعادی هستند.

8 عنصر برای سبک آشپزخانه کلاسیک

به گزارش چیدمان آشپزخانه های امروزی سبک های مختلفی که در این مطلب قصد داریم شما را با سبک کلاسیک آشپزخانه آشنا کنیم.

آشپزخانه های کلاسیک، بی سرانجام و در عین حال تازه هستند. آن ها اغلب دارای پالت های رنگی خنثی و جزئیات ساده و غیرعادی هستند. مطمئناً یک آشپزخانه کلاسیک را می توان برای افراد فردگرا بسیار مناسب و برای افراد منظم و حساس بسیار مناسب می باشد، با ما همراه باشید تا به 8 عنصر اصلی آشپزخانه کلاسیک بپردازیم.

این سبکی است که تقریباً همه در آن احساس راحتی می نمایند، حتی برای بعضی از مدرنیست ها هم مناسب هستند. کابینت های سفید یا کرم ظاهری کلاسیک ارائه می دهند که در برابر زمان مقاومت می نماید.

ممکن است جزیره ها به صورتی ساخته شوند که به اسم میز غذاخوری استفاده گردد و پا ها در زیر آن قرار بگیرند. برای کابینت ها می توانید از قالب و تاج بهره ببرید. اما این جزئیات غالباً در آشپزخانه کلاسیک محدود می شوند به جای اینکه از سطح بالا و پر زرق و برق بهره ببرید.

آشپزخانه های کلاسیک اغلب با رنگ مشکی یا سفید، جهت همیشگی را طی می نمایند. یکی از ویژگی های کلاسیک واقعی، یک میز مشکی است، این میز می تواند، این میز می تواند از سنگ گرانیت مشکی مطلق، سنگ صابون یا یک سنگ کوارتز پرداخت شده باشد.

سنگ مرمر کارارا و سنگ مرمر کلکته دو موردی هستند که واقعاً در آشپزخانه های کلاسیک خودنمایی می نمایند. در واقع، صفحات میز مرمر اغلب نقطه کانونی از یک آشپزخانه کلاسیک می باشد. حتی اگر بسیاری از صاحبخانه ها می دانند که مرمریت مشکلاتی وجود دارند، اما نمی توانند در برابر زیبایی آن مقاومت نمایند.

واقعاً مهم نیست چه مقدار ای باشد، اگرچه کاشی های آشپزخانه کلاسیک 3 در 6 اینچ است. آن ها می توانند براق، ترک خورده، مورب یا لبه مربعی، دست ساز یا ماشینی یا حتی از سنگ مرمر سفید باشند. اگر در پی پیچ و تاب در سبک کلاسیک هستید، 2 در 6 یا 2 در 8 یا 2 در 4 را امتحان کنید - نسبت ها می توانند ظاهر آشپزخانه شما را تغییر دهند، بعلاوه رنگ دوغاب هم باید متناسب با آشپزخانه کلاسیک باشد.

جنبه دیگری که این ظاهر را معین می نماید، سبک در های کابینت است؛ اغلب یا یک درب شاکر ساده یا یک درب شاکر با قالب مهره. شما تعداد زیادی درب پانل بلند (از این نوع که اغلب در آشپزخانه های سنتی یافت می گردد) یا در های صفحه تخت که معمولاً در آشپزخانه های مدرن دیده می شوند، نمی بینید.

آشپزخانه های کلاسیک لزوماً نباید همه سفید باشند. در این آشپزخانه از کابینت های رنگی و یا ترکیبی از دو رنگ استفاده می گردد. سیاه و سفید تقریباً بی سرانجام و کلاسیک است، اما تا زمانی که آشپزخانه دارای پالت رنگ خنثی باشد، مجذوب کنندهیت کلاسیک را حفظ خواهد نمود.

پالت های جایگزین مانند قهوه ای و سفید هم به طراحی آشپزخانه کلاسیک راه پیدا می نمایند. در اینجا، کابینت های گردویی، سنگ مرمر سفید و کابینت هایی با سبک در های ساده همه عناصر یک آشپزخانه کلاسیک را دارند.

آنچه من در آشپزخانه های کلاسیک دوست دارم این است که دارای نورپردازی و یا پنجره هستند. اگر آشپزخانه شما پنجره ندارد شما می توانید با نورپردازی آن را مجذوب کننده تر کنید.

با افزودن کاشی مدرن و ترکیب آن با میز و جایگاه به سبک قدیمی و چراغ های آویز به سبک صنعتی، کلاسیک می تواند انتخاب مناسبی باشد.

با افزودن یک چراغ روشن مدرن و یک میز فوق العاده Saarinen به ترکیب، در های شاکر سفید کابینت کلاسیک می توانند مدرن تر شوند. این آشپزخانه حتی به علت داشتن خانه ای با سقف مدرن، اما هنوز هم کلاسیک است.

منبع: بیتوته

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "8 عنصر برای سبک آشپزخانه کلاسیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "8 عنصر برای سبک آشپزخانه کلاسیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید