آبه: تعویق المپیک 2020 بهترین اتفاق برای ورزشکاران و تماشاگران بود، باخ صد درصد موافق بود

به گزارش موسیقی با امیر، شینزو آبه درخواست تعویق یک ساله المپیک را بهترین اتفاق برای ورزشکاران و تماشاگران دانست و تاکید کرد که توماس باخ نیز کاملاً با وی موافق بوده است.

آبه: تعویق المپیک 2020 بهترین اتفاق برای ورزشکاران و تماشاگران بود، باخ صد درصد موافق بود

به گزارش موسیقی با امیر و به نقل از اسپورت اکسپرس، شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن با اشاره به تغویق یک ساله المپیک 2020 توکیو گفت: المپیک 2020 در توکیو یک سال به تعویق افتاد و با این وجود سال آینده با همین عنوان یعنی توکیو 2020 برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: ما پیش از این گفته بودیم که لغو کامل المپیک 2020 امکان پذیر نیست و اعلام کردیم ورزشکاران باید به بهترین شکل به توکیو بیایند و تماشاگران نیز از ایمنی لازم برخوردار باشند؛ بر همین اساس با بررسی شرایط فعلی ضروری دانستیم در تماس با IOC خواستار تعویق یک ساله این بازی ها شویم که توماس باخ، رئیس کمیته بین المللی المپیک نیز به طور صد درصد با پیشنهاد ما موافقت کرد تا رقابت های المپیک و پارالمپیک 2020 تابستان سال آینده (2021) برگزار شوند. تعویق این رقابت ها بهترین اتفاق برای ورزشکاران و تماشاگران در شرایط کنونی است.

نخست وزیر ژاپن ادامه داد: در مذاکره با کمیته بین المللی المپیک برای برگزاری المپیک و پارالمپیک 2020 در سال 2021 به توافق رسیدیم. ما همچنین توافق کردیم تا پس از پیروزی جامعه جهانی بر ویروس کرونا همکاری بسیار نزدیکی برای برگزاری کامل المپیک و پارالمپیک 2020 به نشانه پیروزی داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آبه: تعویق المپیک 2020 بهترین اتفاق برای ورزشکاران و تماشاگران بود، باخ صد درصد موافق بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آبه: تعویق المپیک 2020 بهترین اتفاق برای ورزشکاران و تماشاگران بود، باخ صد درصد موافق بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید